איך לטפל במרפק טניס

יש הרבה דברים חשובים בחיים כמו למשל המשפחה, הזוגיות, העבודה והקריירה אך ספק אם יש עוד דבר חשוב כמו הבריאות שלנו. כל בעיה בריאותית היא עולם ומלואו ויש לה השפעה מכרעת על איכות החיים שלנו ועל ההנאה שלנו מן החיים, לכן כל אחד צריך לעשות ככל יכולתו להיות בריא. העניין הוא שככל שאנו מתבגרים כך המצב הבריאותי שלנו הולך ונהיה מורכב וקשה יותר וזה משהו שיש לקחת בחשבון בגיל ארבעים. אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לבעיה בריאותית הוא מרפק טניס שממנו סובלים כחמישה אחוז מהאוכלוסייה מעל גיל ארבעים. בכדי להתמודד עם הבעיה כדאי לשים רטיות על המרפק, לנוח ולא להעמיס על המרפק עוד ועוד. כמובן שלא כדאי לשחק טניס או לבצע פעולות אחרות שעלולות לפגוע במרפק ובכושר התנועה שלכם וזהו משהו שאתם חייבים לחשוב עליו אם כואב לכם המרפק.

 

מדוע מרפק טניס מתרחש?

אם כן מרפק טניס זה מצב בו סמול למפרק של המרפק נמתחים גידים. מדוע המרפק מתרחש? אם כן הסיבה היא לחץ גדול מדי על האמה ועל המרפק. כל מי שעושה פעילות ספורטיבית שבה מעורב המרפק וכל מי עובד בעבודה המחייבת שימוש נחרב באמה יכול לסבול מבעיה במרפק. יש לציין כי לרוב לאחר שנה שנתיים של בעיה במרפק בתנאי שאתם נחים מרפק טניס יישאר רק אצל עשר אחוז מהאוכלוסייה. העניין הוא שמי שבשנתיים הללו אפשר עדיין לסבול רבות והדבר מחייב מנוחה ולא להעמיס על האמה ועל המרפק שלכם וכך לפתור את הבעיה על הצד הטוב ביותר.

 

מדוע ניתוח הוא אופציה אחרונה במרפק טניס?

אם אתם סובלים ממרפק טניס ההמלצה הכי טובה שניתן לתת היא לנוח. אם הכאב נמשך ויש עדיין מרפק טניס אזי כדאי לשקול לעשות פיזיותרפיה שתסייע לכם. פיזיותרפיסט טוב יסייע לכם מאוד ויכול להקל על הכאב בשלל תרגילים. וכאן אנחנו מגיעים לשאלה מה לא לעשות? אם כן הדבר האחרון שכדאי לכם לעשות זה ניתוח וזאת מכיוון שניתוח מעלה את הסיכונים לבעיות רפואיות, הוא כואב והוא משתק אתכם לזמן ממושך. לכן רק במקרים נדירים מבצעים ניתוח וזה המוצא האחרון. אם הרופא שלכם מציע לכם ניתוח בכדי לטפל במרפק העצה הכי טובה שניתן לתת היא ללכת לחוות דעת שנייה וזאת בגלל שניתוח הוא כה מסוכן.

 

האם עלות הטיפול במרפק טניס היא גבוהה?

עליכם לדעת כי הטיפול במרפק טניס הוא לא יקר בכלל וזאת עקב העובדה כי מנוחה היא הטיפול הטוב ביותר. לצד זאת יש לציין כי קופות החולים בתנאי שיש לכם ביטוח מתאים ממנות פעמים רבות את הטיפול הפיזיותרפי וכך אתם יכולים לחסוך כסף רב ולכן העניין הכספי לא אמור למנוע מבעדכם לטפל בבעיה קשה זו.

 

כאב גב

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנשים משוחחים
בריאות
פסיכיאטריה – האם זאת רפואה?

האנושות מפנה משאבים רבים לפיתוח תרופות שיכולות להקל על מכאובים גופניים ואף לרפא מחלות. אך מה באשר לנפש האדם? אל תוך הנישה המורכבת הזאת, נכנס ענף הפסיכיאטריה ומנסה לתת מענה

מנגל
לבית ולגינה
מנגל גז – האם הוא יעזור לכם לאירוח מושלם

קבעתם לארח חברים או משפחה ל"על האש" אבל אין לכם פחמים? הנפנף תקוע בבאגאז' מיום העצמאות שעבר? ובחנות נוחות הסמוכה אזל מלאי המנגלים החד פעמיים? נשמע שזו הזדמנות טובה להשתדרג