איך קרינה משפיעה על גוף האדם?

חוששים מקרינה? ובכן, יש לכם סיבה טובה. במאמר הבא נעניק לכם סקירה מלאה אודות השפעת הקרינה על גוף האדם, כך שתוכלו להכיר לעומק את אחד הנושאים המדוברים ביותר בעולם כמו גם בישראל בשנים האחרונות.

 

איך קרינה משפיעה על גוף האדם?

מחקרים פורצי דרך אשר נערכו בשנים האחרונות העלו נתונים מדאיגים מאוד בנושא השפעת הקרינה על גוף האדם. למעשה, המחקרים מהארץ ומהעולם ביססו את ההנחה כי לרמות קרינה גבוהות יש קשר ישיר לתחלואה, וזאת בשל רמות קרינה גבוהות אשר נמדדו באזורים שונים בעולם, כמו גם בישראל.  חשוב לזכור כי קרינה מתחלקת למספר סוגים: בטא, אלפא וגמא. קרינה גמא היא החזקה מכולן ומשפיעה באופן משמעותי על גוף האדם, וזאת בשל העובדה כי בעת חשיפה לקרינת גמא משתחררים חלקיקים תת אטומים בגוף אשר מובילים לשינוי של המבנה הבסיסי של התא ומשום כך מתפתחים סוגים שונים של סרטן. בנוסף, הדעה הרווחות לגבי ההשפעה של קרינה סלולארית על מבנה המוח והגוף קיבלה אישוש משמעותי בשנת 1993, וזאת לאור מחקר פורץ דרך אשר מצא קשר ישיר בין הקרינה לבין סרטן המוח. ישנם לא מעט אנשים בישראל כמו גם בעולם אשר אובחנו כרגישים לקרינה, וזאת לאור כאבי בטן וראש תכופים, קשיי נשימה, סחרחורת וכן רגישות לאור אשר לטענתם מקורה בקרינה ממכשיר הסלולר וכן מכשירים סלולאריים. משום כך, בוחרים אנשים אלו שלא להתגורר במתחמים בהם הקרינה גבוה או פרויקט נדלן אשר מרושת באנטנו, וזאת בכדי להימנע מהקרינה עד כמה שאפשר. מדובר באלמנט אשר משמעותי לא רק בעבור הרגישים לקרינה אלא לכלל האוכלוסייה, ולכן חשוב מאוד לבצע בדיקות קרינה באמצעות חברה מקצועית, כל זאת בכדי להימנע מחשיפה לקרינה אשר עשויה במקרים מסוימים לסכן את בריאותכם ואת בריאות בני המשפחה.

לפרוייקטי נדל"ן נוספים: http://israel-big-taxi.co.il.

תמרור

 

מדוע חשוב לבצע בדיקת קרינה בכל בית?

כאמור, נושא החשיפה לקרינה והשפעותיו על גוף האדם מדיר שינה מעיני רבים, וייתכן שבצדק. עם זאת, רוב המחקרים עדיין לא מצאו באופן חד משמעי קשר ישיר אלא נסיבתי, ולכן חשוב להכיר את הנושא ולבצע בדיקות קרינה באמצעות חברה מקצועית אשר תספק מידע קונקרטי אודות היקף הקרינה. חברה אשר מתמחה בתחום מזה שנים הינה inspectrum בבעלותו של ד"ר ישראל כהן. מדובר בבדיקה אלקטרומגנטית אשר מאושרת ע"י המשרד להגנת הסביבה, והיא מבוססת על  שימוש בציוד מדידה מדויק ומתקדם אשר מאפשר להגיע לתוצאות מדויקות. ברבות השנים סיפקה הרבה בדיקות קרינה למאות בתים ועסקים בכל רחבי הארץ, ולכן אם אתם רוצים לבדוק את רמות הקרינה אצלכם בבית מומלץ ליצור קשר עם נציגי החברה כבר עכשיו לצורך תיאום פגישת ייעוץ, כך שתוכלו לקבל מידע קונקרטי אודות היקף הקרינה אצלכם בבית או במשרד.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנשים משוחחים
בריאות
פסיכיאטריה – האם זאת רפואה?

האנושות מפנה משאבים רבים לפיתוח תרופות שיכולות להקל על מכאובים גופניים ואף לרפא מחלות. אך מה באשר לנפש האדם? אל תוך הנישה המורכבת הזאת, נכנס ענף הפסיכיאטריה ומנסה לתת מענה

מנגל
לבית ולגינה
מנגל גז – האם הוא יעזור לכם לאירוח מושלם

קבעתם לארח חברים או משפחה ל"על האש" אבל אין לכם פחמים? הנפנף תקוע בבאגאז' מיום העצמאות שעבר? ובחנות נוחות הסמוכה אזל מלאי המנגלים החד פעמיים? נשמע שזו הזדמנות טובה להשתדרג