כל החיים מה שבאמת רציתם היה להיות מטפלים ברפואה משלימה? הלכתם, למדתם את התחום לעומק והקמתם לעצמם קליניקה פרטית? אם כך, ברור שאתם רציניים ואין ספק שתרצו לבנות לעצמכם קריירה מוצלחת ומכניסה. מה שכן, כדאי שתזכרו: טעויות עלולות לקרות ולכן חשוב כל כך שיהיה לכם ביטוח אחריות מקצועית למטפלים ברפואה משלימה.

כרטיס מבוטח

מתי הביטוח יוכל לעזור לכם?

כאשר מדברים על ביטוח למטפלים אלטרנטיביים מדברים על עוד ביטוח מקצועי שפשוט אי אפשר, ולא כדאי, לעבוד בלעדיו. אומנם זה נכון שאף אחד מאתנו לא היה רוצה להגיע למצב שבו הוא מפעיל את הביטוח הזה, אך מצד שני, טוב לדעת שיש לכם ביטוח בעת צרה. זה לא משנה אם באמת תעשו טעות ותתנהגו בצורה רשלנית או שאולי מישהו ינסה "לתפור לכם תיק". מה שבטוח זה שרק אם יהיה לכם ביטוח מקצועי תוכלו להימנע ממצב כלכלי שאח"כ לא תדעו איך להתמודד איתו בכלל. יתרה מכך, אתם יכולים להיות בטוחים שכל הקולגות שלכם בתחום כבר עשו ביטוחים כאלה ולכן גם לכם כדאי לעשות זאת. קחו בחשבון שיש גם מקומות שבהם אומנם תוכלו להשתלב בעבודה בתור שכירים עם ידע בתחום הרפואה המשלימה, אך אם לא יהיה לכם ביטוח, לא תתקבלו לעבודה.

 

איפה עושים ביטוחים כאלה?

בין אם אתם רוצים לפנות אל המרכז לביטוח מקצועות הספורט ובין אם תרצו לפנות לכל חברת ביטוח שבה ניתן לעשות ביטוחי אחריות מקצועית, כדאי שתבדקו אל מי אתם מתקשרים. את עצם העובדה שיש בישראל אינספור חברות ביטוח כולנו מכירים, אך בפועל, לא כל החברות הן מקום שהייתם רוצים להיות מבוטחים בו. יש מקומות שבהם הביטוחים לא מספיק רציניים ויש מקומות שבהם המחירים מופקעים. יתרה מכך, יש חברות ביטוח שבהן הלקוח יצטרך לשלם השתתפות עצמית מאוד גבוהה ולכן לא בטוח שחברת ביטוח כזו היא הכתובת הנכונה עבורכם.

 

כמה תשלמו על פוליסת הביטוח שלכם?

אין ספק שהמחיר של פוליסת הביטוח ישפיע על השאלה באיזו חברת ביטוח אתם בוחרים, אך זה לא הנתון היחיד שאתם צריכים להתייחס אליו. בנוסף לכך, קחו בחשבון שכמעט כל חברת ביטוח תציע לכם לבחור בין מספר פוליסות שונות ולכל פוליסה יהיה מחיר מעט שונה. לכן רצוי שתיקחו את הזמן שלכם, תבדקו מה דרוש לכם ועד כמה אתם רוצים שהביטוח יהיה נרחב. מה שבטוח זה שאם אתם חושבים להתחיל לעבוד בקרוב בתחום הרפואה המשלימה, לא כדאי לדחות את הנושא של הביטוח. אתם לא רוצים להסתבך לחינם אחרי שהשקעתם כל כך הרבה בלימודים, אז למה אתם מחכים? זכרו: לפעמים כדאי יהיה לשלם אפילו מעט יותר לחברת ביטוח מסוימת אם זה מה שיבטיח שברגע האמת תקבלו מענה וכיסוי הולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *