היבטים בריאותיים בצילום קווי ביוב

לכל אזרח במדינה שלנו מתישהו הייתהה בעיה עם צינורות הביוב שלו או סתימה כללית בצינורות. הבעיה העיקרית מעבר לריח רע שעולה מהביוב היא התחלואה והמחלות שמסתובבות לנו בצינורות הביוב. במאמר זה נתעסק בהיבטים הבריאותיים כאשר צינורות הביוב תקועים ובצילום קווי הביוב לצורך פיתרון.

 

נתחיל ממה זה אומר בעצם צילום קווי הביוב-

צילום קווי ביוב נותן לנו הדיירים בדירה או בבניין את היכולת להבין לעומק את בעיית הצנרת שלנו.

לא תמיד לבעל המקצוע יש מושג איך הצינורות שלכם נראות מבפנים, האם הבעיה היא אכן סתימה עקב פסולת או שמא מדובר בצינור בעל קוטר קטן יותר מהרצוי.

צילום קווי הביוב יכולים להקנות לכם את הידע המדובר.

 

איך צילום קווי הביוב עוזרים לנו בהיבט הבריאותי?

בשביל להסביר את שאלה זאת נשתמש במטאפורה לגוף האדם, כשאת או אתה חולים אתם ניגשים לרופא וכשהוא לא יודע מה קורה אצלכם בגוף מבפנים אתם עושים אולטרסאונד בשביל לראות לעומק מהי הבעיה, לפעמים אתם גם עושים בדיקות כאלה בשביל לראות אם מצבכם הוא טוב או רע ולא בכדי למצוא איזשהי פיתרון אלא לראות את המצב הקיים וכאן בדיוק נכנס צילום קווי הביוב.

צילום זה מאפשר לנו לבחון את השטח ולראות האם קיימת סתימה, האם הסתימה היא ממקור של פסולת או ממקור צמחי שהסתבך בתוך הצינור או הצינור יותר קטן ממה שהוא צריך להיות, בכל אחת מהאופציות ככל שהסתימה גדלה כך ריכוז החיידקים בביוב שלכם מצטבר וכשהסתימה גורמת להצפה הסיכוי שאתם תחלו עולה כתוצאה מהצפה עולה.

 

האם ניתן למנוע מקרי הצפה?

כמובן, בדיקות שיגרתיות של מצב הצינורות שלכם יכול לעזור לבעל המקצוע להבין את מצב הצינורות וגם למנוע מקרים לפני שהביוב עולה על גדותיו וגורם לתחלואה וריח לא טוב בביתכם או מחוץ לבניינכם.

 

איך מבצעים את צילום קווי הביוב?

לשם כך צריך חברה מקצועית שמתמחה בתחום, להן ציוד מקצועי וכמו כן ביובית.

ביובית היא משאית המכילה מצלמה וסיבים אופטיים היכולים לראות ולצלם את מצב הצינורות הפנימי שלכם ובכך ליצור לבעל המקצוע תמונה רחבה של המצב. בנוסף ביובית גם מכילה צינור היכול לשאוב פסולת מוצקה או נוזלית בכך לפתור את בעיית ההצפה או הסתימה שנוצרה לכם כתוצאה מהצטברות הפסולת.

לסיכום, צילום קווי הביוב שלכם יכול לעזור לכם למנוע הצפות של הביוב ותחלואה בקרב המרחב האישי שלכם ובנוסף, יכול גם לעזור לבעל המקצוע להבין במה מדובר ואיזה פיתרון הוא העדיף ביותר עבור צינורות ביתכם. אם תשאלו אותנו אנחנו ממליצים על צילום קווי ביוב – סופר ביובית, חברה המתמחה בדיוק בנושא זה ויכולה לתת לכם את המענה הטוב ביותר עבור הביוב וצינורות הביוב שלכם.

 

תעלת מים מלוכלכים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איש שיכור
גמילה
6 דברים שחשוב לדעת על גמילה

בין אם אתם מתכננים להיגמל מאלכוהול או מסוג של סם כלשהו, יהיו דברים שאתם תהיו צריכים להיות מוכנים אליהם מראש. מדובר במסע ומדובר בתהליך, כנראה שתהליכים אפילו. רשמו לכם כלל

שפן בכובע
כללי
אמן חושים בתקופת הקורונה

אין ספק כי הקורונה טרפה את הקלפים מבחינות רבות. כיום מדינת ישראל מתמודדת עם שתי מגפות, האחת בריאותית והשנייה כלכלית ואין ספק כי השנייה לא פחות חמורה מהראשונה. כל המשק

שני מטוסים ברקע שקיעה
תיירות
איך יראה עולם התעופה בעת הקורונה?

"לטוס לחוצלארץ" – מה שהיה שמור עד לפני כשני עשורים לעשירים בלבד ומי מאיתנו, פשוטי העם, שזכה להנות ממנו, היה זה בעת אירועים כמו חגיגות בר/בת מצווה או ירח דבש.