המדריך המלא לחיטוי וירוס הקורונה

שנת 2020 עוד לא הספיקה לתת את אותותיה ולתת לנו להנות מחגיה, ורק כבר אנחנו מתמודדים עם נגיף הקורונה. הנגיף מאלץ אותנו אמנם להישאר בבתים, אך חשוב לוודא שהם יהיו מחוטאים. אז מה צריך לדעת על חיטוי נגד קורונה בבית?

כנראה שאין כיום אדם אחד בעולם כולו שלא מכיר את המילה "קורונה". מאז פרוץ המגפה, אנחנו נאלצים להתמודד עם מציאות חדשה אשר מחייבת אותנו גם שירותי חיטוי קורונה במקרים מסוימים. כבר עכשיו אנחנו רוצים להדגיש, אנחנו לא מדברים כאן על איזשהו פתרון פלא לנגיף הקורונה, אלא על חיטוי הנגיף שמאפשר לכם לאפס את המצב הנוכחי.

 

לא לוקחים צ'אנס מיותר: חיטוי קורונה בבית

במילים אחרות, אם אתם חוששים שהבית נחשף לנגיף, לא יהיה מומלץ לקחת צ'אנס. במקרים אלו, תוכלו לאפס את המצב אחורנית ולחזור לימים שבהם הבית הרגיש לכם טהור. ואנחנו לא סתם משתמשים במילה "הרגיש". בואו נסביר מדוע כל כך חשוב חיטוי קורונה עם מזיקיס בבית:

לפעמים אנשים מעדיפים לבצע חיטוי קורונה עם מזיקיס למרות שהם לא לגמרי בטוחים שהיה בבית מישהו שנשא את הנגיף. מדוע הם עושים זאת? בכדי להרגיש בטוחים יותר. אין ספק, בימינו טרופי השיגעון, כולנו כבר למדנו שההתמודדות הנפשית היא לא פחות חשובה מאשר ההתמודדות ההגיינית והכלכלית.

 

תחושה בטוחה יותר בבית לאחר חיטוי נגיפים

בכדי להרגיש בטוחים יותר בביתכם, יהיה מומלץ לחטא את הבית. חשוב לזכור כי גם במקרים שבהם אנשים כבר נדבקים בנגיף, לפעמים הם עשויים להידבק בשנית ממנו (או שמא הנגיף מתעורר בגופם שוב, זאת אף אחד עדיין לא יודע).

במילים אחרות, אם הייתם בבידוד ואתם רוצים לאפס את המצב חזרה, תוכלו לעשות את בעזרת חיטוי נגדו הנגיף. חשוב יהיה לחטא את כל הסביבה בעזרת חומר המבוסס על אמוניום רבעוני. חשוב מאוד להבין, אקונומיקה עשויה להיות מחטא נגיפים יחסית אפקטיבי, אבל בכדי לחטא את הבית כמו שצריך ולכסות את כל השטח, יהיה צורך לעשות זאת באמצעות חומרי החיטוי הייעודיים והמתאימים לכך. האם אפשר לבד?

 

האם מומלץ לחטא את הבית לבד מפני הנגיף?

בעוד שלא תוכלו באמת להגיע לכל פינה ופינה בשיטות ידניות או בעצמכם, חברת הדברה וחיטוי נגד קורונה תהיה מסוגלת לעשות זאת באמצעות מכשור מתקדם לחיטוי נגיפים. חשבתם להעביר סמרטוט ולסיים עם זה? אולי לחטא את הבית בעזרת אלכוג'ל?

חשבו שנית, אל תיקחו צ'אנס עם הנגיף הזה שמשתולל בכל העולם. בעוד שסין מדווחת לנו כי המצב שם בשליטה, אנחנו לא באמת יודעים למה עלינו לצפות בחודשים או אפילו בשבועות הקרובים. רוצים להרגיש בטוחים ולחטא את הבית? מזיקיס – מחטאים את ביתכם מפני הקורונה. בהצלחה, אל תתפשרו על שירותי החיטוי שלכם!

איש שרות

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנשים משוחחים
בריאות
פסיכיאטריה – האם זאת רפואה?

האנושות מפנה משאבים רבים לפיתוח תרופות שיכולות להקל על מכאובים גופניים ואף לרפא מחלות. אך מה באשר לנפש האדם? אל תוך הנישה המורכבת הזאת, נכנס ענף הפסיכיאטריה ומנסה לתת מענה

מנגל
לבית ולגינה
מנגל גז – האם הוא יעזור לכם לאירוח מושלם

קבעתם לארח חברים או משפחה ל"על האש" אבל אין לכם פחמים? הנפנף תקוע בבאגאז' מיום העצמאות שעבר? ובחנות נוחות הסמוכה אזל מלאי המנגלים החד פעמיים? נשמע שזו הזדמנות טובה להשתדרג