רק מי שסובל מבעיות שיניים יודע עד כמה מדובר על בעיה חמורה ומטרידה.

אם יש לכם בעיות בשיניים אתם מתקשים באכילה ואכילה היא אחד הדברים המהנים והחשובים ביותר שיש בחיינו.

כיום יותר ויותר רופאי שיניים ממליצים לטפל בבעיות שיניים בשיטה חדשנית של השתלת שיניים.

אם אתם סובלים מבעיית שיניים אתם צריכים לשאול את הרופא שלכם בנוגע להשתלה.

על רקע זה יש לציין כי יש מספר שיטות להשתלת שיניים. השיטה הראשונה אשר מתבצעת ביום אחד היא שיטת ההעמסה הידנית.

עוד שיטה שבה עושים שימוש היא השתלת תלת מימד ואת ההשתלה הזאת עושים עם תוכנת מחשב מיוחדת.

אך ללא ספק השיטה הטובה ביותר להשתלה היא שיטת ALL ON 6 אשר מיועדת למי שאין לו שיניים בכלל וזו שיטה מצוינת שכדאי להכיר ולשאול את רופא השיניים שלכם עליה.

 

האם זה משנה באיזה שיטה אנו מבצעים את ההשתלה?

עליכם לדעת כי השאלה באיזה שיטה תתבצע ההשתלה היא אולי השאלה החשובה ביותר שיש. שיטת ההשתלה משפיעה רבות על הצלחת הטיפול ולכן יש חשיבות עליונה לשאלה באיזה שיטה אתם בוחרים. כמובן שהרופא שלכם ימליץ על השיטה המתאימה ביותר והוא יסייע לכם לבחור את השיטה המועדפת. יש רופאים רבים החושבים כי שיטת ALL ON 6 היא השיטה הטובה ביותר להשתלה ולכן כדאי להכיר את השיטה הזאת ולברר עליה כמה שיותר פרטים לפני תחילת הטיפול וזאת בכדי להבטיח כי ההשתלה תתבצע בצורה הטובה ביותר שיש ובצורה האיכותית ביותר שיש ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

 

כיצד אבטיח כי ההשתלה תתאים לי?

עולה השאלה בין אם אנו בוחרים בשיטת ALL ON 6 ובין אם בשיטה אחרת איך נבטיח כי ההשתלה תתבצע בצורה הטובה ביותר? אם כן אתם צריכים להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה איזה רופא מבצע את ההשתלה שלכם. ככל שהרופא יהיה יותר טוב כך ההשתלה תתבצע בצורה יותר איכותית. לכן אתם חייבים להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה איזה רופא מבצע את ההשתלה ואתם צריכים לעשות הכול בכדי לבחור את הרופא הטוב ביותר. לכן אם אתם עומדים לפני השתלה אל תחכו ותבצעו את ההשתלה עם רופא מומחה מקצועי וטוב וכך תגבירו את סיכויי ההצלחה של ההשתלה ותוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם עם שיניים חדשות.

 

מדוע כדאי לבצע את ההשתלה במרפאה גדולה?

עליכם לדעת כי השתלת שיניים זה דבר שכדאי לעשות במרפאה גדולה ולא במרפאה קטנה. עליכם לדעת כי במרפאה גדולה עובדים לרוב רופאים הרבה יותר טובים וזה יתרון עצום. לא רק זאת אלא שבמרפאה גדולה הזמינות של הרופאים גדולה יותר וזה טוב גם להליך ההשתלה עצמו וגם לאחר ההליך לבדיקות ולכן מרפאה גדולה עדיפה על קטנה.

 

חיוך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *