יתרונות מכשיר אידוי קנאביס

מיצוי החומר, הפחתה משמעותית בנזק לריאות ונוחות הם רק חלק מהיתרונות הרבים של מכשיר אידוי קנאביס. במאמר זה נציג בהרחבה את היתרונות של המכשיר, ביחס לטכניקות עישון אחרות של קנאביס.

 

מכשיר אידוי קנאביס: יקר לרכישה אך אפקטיבי מבחינת התפוקה

צרכני קנאביס כבר יודעים כי ישנם לא מעט דרכים למיצוי צמח הקנאביס, צמח בעל סגולות רפואיות אשר רבים מגדירים כ"תרופה של הטבע". אחת הטכניקות הטובות ביותר למיצוי היא באמצעות טכניקה של אידוי, אותה ניתן לבצע באמצעות מכשיר אידוי מקצועי. יש לא מעט סיבות מדוע נרשמה עלייה במספר הרכישות של קנאביס, וזאת על אף כי העובדה כי מדובר במכשיר אשר נחשב ליקר יותר ביחס לעישון באמצעות גלגול או מיצוי שמן. הסיבה הראשונה ליתרונות בשימוש במכשיר נובע מיכולת השליטה על המינון המדויק, כחלק מהיותו של האידוי איטי יותר מבחינת ההשפעה. בנוסף, מחקר בארה"ב מצא כי יכולת המיצוי של חומר THC (הרכיב הפעיל בצמח) היא 46%, לעומת 24.3% אחוז בסיגריה מגולגלת. מדובר ביתרון בולט נוסף של מכשיר האידוי, ולכן חשוב לזכור כי רכישה של מכשיר אידוי קנאביס איכותי יכולה להבטיח לא רק את נוחות השימוש שלכם כצרכנים, אלא גם יכולת מצוינת לקבל שליטה על המינון, כמו גם חיסכון מבחינת השימוש בצמח הקנאביס – כפי שיעידו אלפי צרכני קנאביס אשר דיווחו על מינון נמוך יותר בטכניקה של אידוי, מאשר שמן או עישון של סגירה מגלגלת עם קנאביס מקוסס.

 

התאמה מדויקת של מכשיר אידוי לצרכים: הזדמנות מצוינת להתנסות

בשנים האחרונות ועם התקדמות המחקר בתחום ניתן לראות כי הוקמו לא מעט חברות אשר מתמחות בייצור של מכשיר אידוי קנאביס, בעלות נוחה לכל כיס. על אף כי מדובר באופציה יקרה למדי, ניתן כבר היום לבצע רכישה של מכשירים מצוינים בעלות כספית אטרקטיבית, בהתאם לצרכים הנדרשים כמו גודל המכשיר ואפילו צבע, ועם שימת דגש על רכישה של מכשיר אידוי איכותי אשר נשמר במשך שנים רבות. לאור היתרונות אותם ציינו לעיל כמו גם העובדה כי שורה של מחקרים העידה על הפחתה ברמת חלקיקים רעילים (אותם ניתן לשאוף באמצעות טבק מגולגל) ולכן מדובר באופציה בריאותית וכן ללא תופעות של ריח או עשן. משום כך, מדובר בטכניקה מצוינת למיצוי ושימוש בצמח הקנאביס, ללא רעלים.

 

בשורה התחתונה, מדובר בשורה

לסיכום, מכשירים לאידוי קנאביס מהווים בשורה של ממש בעבור ציבור הצרכנים של צמח הקנאביס, וזאת לאור היתרונות של מיצוי החומר, שליטה על הכמות וכמובן התחושה הנעימה. השפעת תהליך האידוי משתנה מצרכן אחד לאחר, ולכן מומלץ לבחון ביחד עם הרופא המטפל וכן לשוחח עם מטופלים אשר נעזרים במכשיר לצורך רכישה של מכשיר אידוי אשר תואם את הצרכים, כמו גם נוח לתפעול.

מכשיר

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנשים משוחחים
בריאות
פסיכיאטריה – האם זאת רפואה?

האנושות מפנה משאבים רבים לפיתוח תרופות שיכולות להקל על מכאובים גופניים ואף לרפא מחלות. אך מה באשר לנפש האדם? אל תוך הנישה המורכבת הזאת, נכנס ענף הפסיכיאטריה ומנסה לתת מענה

מנגל
לבית ולגינה
מנגל גז – האם הוא יעזור לכם לאירוח מושלם

קבעתם לארח חברים או משפחה ל"על האש" אבל אין לכם פחמים? הנפנף תקוע בבאגאז' מיום העצמאות שעבר? ובחנות נוחות הסמוכה אזל מלאי המנגלים החד פעמיים? נשמע שזו הזדמנות טובה להשתדרג