למה בעצם בריא לאכול פירות?

מעבר לכך שהם פשוט טעימים וסוגרים את הפינה בארוחת 10:00, פירות מומלצים לאכילה בשל סיבות שונות ומגוונות.

אם אתם מתמקדים בעיקר ברכישת קופסאות שימורים, אנחנו ממליצים לקרוא את השורות הבאות ולהכיר את היתרונות שבפירות טריים.

בעוד שחלק מאיתנו צורכים את אבות המזון השונים דרך מזון משומר, חלק אחר מהאנשים צורך מזון טרי בלבד. אין ממקומנו לשפוט ולהגיד איזה סגנון חיים יהיה עדיף, אבל יש ממקומנו להמליץ לכם להכיר יתרונות באכילת מזון בריא וטריא. ידעתם כי פירות מלאים למשל באשלגן? אשלגן מהווה תפקיד מהותי וחשוב בכל כך הרבה תהליכים פיזיולוגיים, כמו למשל תהליכי חידוש אנרגיה וגוף, מניעת התייבשות, הורדה מבוקרת במשקל ועוד. אם כבר באתם משוכנעים מהבית, כאן תקבלו פרטים נוספים על הזמנת פירות וירקות https://meshekd.co.il .

 

אוהבים פירות? הנה הסיבות לכך שמומלץ לשלבם בתזונתכם

בעוד שישנם אנשים שממש לא מסמפטים פירות וירקות, חלק אחר מהאנשים מבססים חלק ניכר מהתזונה שלהם על פירות. בין אם אתם אוהבים פחות או יותר את הפירות שיש אצל הירקן, אנחנו ממליצים לשלב אותם בתזונה שלכם. מחקרים רבים מוכיחים כי האשלגן המצוי בפירות עשוי לתרום רבות לשלל תהליכים בריאותיים ופיזיולוגיים שונים.

אם כך, במה יסייע לנו האשלגן אשר מצוי בשפע בפירות? אשלגן הוא מלח מהטבע, זאת בצמוד לסוכר הפירות המצוי בפרי, שעדיף על הסוכן המתועש. סוכרים יש בשפע בפירות, ככה שמי שמעוניין להקפיד על דיאטה בריאה אמור להקפיד גם על המינון של אכילת הפירות. האשלגן לעומת זאת, אין שום בעיה לצרוך אותו בכמויות גדולות יותר מסוכר הפירות. כמובן, במינון הנכון.

 

מה התפקיד של אשלגן ועד כמה רצוי לצרוך אותו?

אשלגן, שמצוי בפירות, מסייע רבות כנגד התייבשות, מסייע בשמירת הנוזלים בתאי הגוף, מסייע כנגד בחילות ועוד. אם אתם צורכים אשלגן דרך פירות, אתם למעשה צורכים אותו בצורתו הטבעית ביותר. על פי מחקרים שונים, ניתן להבין כי אכילת מבוקרת של מנת פירות בכל יום היא מומלצת. יחד עם זאת, תמיד יהיה עדיף לבנות תפריט קלורי מאוזן יחד עם דיאטנית.

אם אתם מעוניינים להעביר את התזונה שלכם תזונה טבעית יותר, אנחנו ממליצים לרכוש את הפירות והירקות שלכם ממשקים אורגניים וחקלאיים. בנקודה זו נשמח להכיר לכם את משק דוידיאן – פירות מובחרים וירקות טריים. תוכלו לרכוש את הפירות והירקות שלכם ישירות מהחקלאי, מה שיאפשר לכם לשפר את התזונה שלכם באופן ניכר.

 

סלט פירות בקופסת שימורים או חתוך אוריגינל?

התשובה היא חד משמעית, סלט פירות טריים ומובחרים חתוך קומפלט על מגש מעוצב. בימים שבהם ניתן לרכוש כמעט כל דבר בקופסאות שימורים, חשוב לדעת שהחומרים המשמרים בקופסאות אלו עשויים להזיק לבריאות. מאידך, פירות טריים וירקות מובחרים לא יכללו בתוכם חומרים משמרים מסוג כזה או אחר.

 

פרות יער

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנשים משוחחים
בריאות
פסיכיאטריה – האם זאת רפואה?

האנושות מפנה משאבים רבים לפיתוח תרופות שיכולות להקל על מכאובים גופניים ואף לרפא מחלות. אך מה באשר לנפש האדם? אל תוך הנישה המורכבת הזאת, נכנס ענף הפסיכיאטריה ומנסה לתת מענה

מנגל
לבית ולגינה
מנגל גז – האם הוא יעזור לכם לאירוח מושלם

קבעתם לארח חברים או משפחה ל"על האש" אבל אין לכם פחמים? הנפנף תקוע בבאגאז' מיום העצמאות שעבר? ובחנות נוחות הסמוכה אזל מלאי המנגלים החד פעמיים? נשמע שזו הזדמנות טובה להשתדרג