למה כדאי לעשות ביטוח בריאות פרטי

בין אם אתם מעוניינים לבטח את עצמכם בפוליסה מסוג כזה או אחר, יהיה חשוב לעשות זאת באמצעות ובסיוע חברת הביטוח הנכונה. מתכוננים לרכוש פוליסת ביטוח בריאות? אולי גם ביטוח נסיעות לחו"ל? הנה כמה דגשים שכדאי לקחת בחשבון.

בעוד שכולנו מתעוררים בבוקר ומתחילים עוד יום של שגרה שבועית, אנחנו לא באמת יודעים מה יוליד יום. לכן יהיה חשוב לבטח את עצמכם בביטוחי בריאות, ביטוחי חיים וביטוחים מסוגים נוספים. כשמדברים על פוליסת ביטוחים, גם תמיד יהיה חשוב להבחין ולהבדיל בין חברות הביטוח השונות. בין היתר, יהיה חשוב גם להבחין בין ביטוחים הניתנים באופן ממשלתי, לביטוחים פרטיים. הנה כמה דגשים חשובים:

 

האם חוק הבריאות הממלכתי מספיק עבור האזרחים?

באופן בסיסי לחלוטין, כל אזרח מבוטח בישראל בחוק הבריאות הממלכתי. יחד עם זאת, חוק הבריאות הממלכתי אינו כולל כיסוי של שלל תרחישים בריאותיים שונים. במקרים שבהם אדם חלילה צריך להפעיל ביטוח בריאות, הוא ירצה לדעת שיש מאחורי גב חזק של חברת ביטוח.

ואין ספק שאותו פלוני ירצה לדעת שיש מאחוריו חברת ביטוח פרטית וחזקה, מומלצת ומקצועית. כזו שתעמוד מאחוריו באש ובמים. וכמו שכולנו יודעים, כשיש צורך להפעיל ביטוח בריאות, האדם צריך בדרך כלל את העזרה שהוא יכול לקבל. ורק חברות ביטוח פרטיות יוכלו לעמוד לצד המבוטח באש ובמים.

 

מה נמצא באתר של אבנר – השוואת מחירים בין חברות ביטוח

באתר של אבנר ביטוחי בריאות תוכלו למצוא מידע מקיף שישמש אתכם הלאה. אבנר ביטוחים הוא סוכן הביטוח שלכם, אבל לא אותו סוכן ביטוח סטנדרטי. למעשה, אבנר הוא אלגוריתם חכם שנועד למטרת השוואת מחירים בין ביטוחי בריאות.

אם אתם מעוניינים לחסוך עלויות ביטוח שונות, אנחנו ממליצים להסתייע באתר אבנר כדי להקל על הכיס. זאת ועוד, אנחנו גם תמיד נמליץ על בדיקה של כפילויות ביטוחים, הר הכסף ועוד. למי שלא מכיר, הר הכסף הוא תוכנית מטעם המדינה, שלמעשה נועדה לחסוך כסף לאזרח בסופו של דבר.

 

מה אפשר לבדוק עם בדיקת הר הכסף?

באמצעות הר הכסף יהיה ניתן לבדוק כפילויות תשלומים על ביטוחים, תשלומים על פוליסות ביטוח מיותרות ועוד. אם אתם מעוניינים לאתר חברת ביטוח עבור בדיקות הר הכסף, תוכלו גם את זה לעשות באמצעות אבנר – השוואת מחירים בין פוליסות ביטוח וחברות ביטוח.

אם אתם צריכים סיוע נוסף, אתם גם יכולים להשאיר את הפרטים שלכם אצל אבנר ויחזור אליכם נציג. אם נציג לא יהיה פנוי, אתם תקבלו סיוע וירטואלי לבדיקת חברות ביטוח, מחירי ביטוחים ועוד. בסופו של דבר, הכי טוב להיות מבוטחים בביטוח בריאות פרטי. רק כך אפשר להנות מהשקט הנפשי שאתם מחפשים אחריו. חברת הביטוח הפרטית תהיה מאחוריכם בכל מקרה ומקרה.

 

כסף

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנשים משוחחים
בריאות
פסיכיאטריה – האם זאת רפואה?

האנושות מפנה משאבים רבים לפיתוח תרופות שיכולות להקל על מכאובים גופניים ואף לרפא מחלות. אך מה באשר לנפש האדם? אל תוך הנישה המורכבת הזאת, נכנס ענף הפסיכיאטריה ומנסה לתת מענה

מנגל
לבית ולגינה
מנגל גז – האם הוא יעזור לכם לאירוח מושלם

קבעתם לארח חברים או משפחה ל"על האש" אבל אין לכם פחמים? הנפנף תקוע בבאגאז' מיום העצמאות שעבר? ובחנות נוחות הסמוכה אזל מלאי המנגלים החד פעמיים? נשמע שזו הזדמנות טובה להשתדרג