כיצד ניתן למנוע החלקה באמבטיה

בעוד שאולי בסרטים זה עשוי להיות מצחיק כשאנחנו רואים דמות מחליקה על קליפת בננה, במציאות התמונה היא אחרת לגמרי.

כשאנשים חלילה מחליקים באמבטיה, הם יכולים למצוא את עצמם בבית החולים ומתמודדים עם נזקים גופניים חמורים, לרבות שבירות של עצמות, של אגן וכו'.

אז כיצד ניתן למנוע החלקה באמבטיה?

אין ספק, כולנו יודעים איך היום שלנו מתחיל, אבל אף אחד מאיתנו לא יכול לדעת כיצד היום שלנו ייגמר. בעוד שאנשים לפעמים עשויים להחליק, אין ספק שצריך לעשות את כל מה שרק אפשר בכדי למנוע זאת. ובנקודה הזו חשוב לציין, פתרונות למניעת החלקה באמבטיה חייבים להיות מותקנים על ידי מקצוענים, שכן מדובר בבטיחות שלכם. ניתן למנוע החלקות באמבטיה באמצעות פתרונות שונים ומגוונים, עליהם נסביר כאן:

 

התקנת אמבטיון ומקלחונים: מניעת החלקות ומעידה במקלחת

כדאי לדעת, בין אם אתם מתקינים אמבטיון בבית או מקלחון, תצטרכו לקחת בחשבון התקנת פתרונות למניעת החלקה בחדר הרחצה. בעוד שכולנו מאיתנו נהנים ממקלחות ארוכות וחמות בסופו של יום, אף אחד מאיתנו לא היה מעוניין חלילה לסדוק את האגן כתוצאה מהחלקה בחדר האמבטיה.

באופן כללי ומבלי לציין איזו שיטה עדיפה, השיטות למניעת החלקה והפתרונות כוללים למשל יצירת ציפוי שקוף ואקרילי, או לפעמים גם ציפוי פוליארתני. באופן הזה, למעשה נוצר מקדם חיכוך גבוה למדי, שעשוי בהחלט למנוע את ההחלקה של האדם המתקלח.

 

פסים נגד החלקה באמבטיה

ניתן גם להתקין פסים נגד החלקה בחדר הרחצה על מדרגות, לרוב יתבצע בעזרת בסיס של אפוקסי, לפעמים גם שרף פולימרי. בין אם אתם מחליטים להתקין פתרון כזה או אחר נגד החלקה באמבטיה, אנחנו ממליצים לכם, עד כדי מפצירים בכם לעשות זאת בליווי מקצועי בלבד.

חברת I SHOWER היא חברת התקנת מקלחונים ופתרונות נגד החלקה, שפועלת בתחום כבר למעלה מ-20 שנים? עם המון ניסיון מקצועי, מוניטין רב וצוות של מקצוענים אמיתיים, החברה תתקין בעבורכם פתרונות אידיאליים נגד החלקה באמבטיה.

 

פתרונות ביתיים למניעת החלקה בחדר הרחצה ובבית

כמובן, חשוב לציין, מעבר לפתרונות מקצועיים, תמיד תוכלו לבחור גם בפתרונות פשוטים למניעת החלקה. למשל, תוכלו לרכוש בחנויות הקמעונאות שטיחונים נגד החלקה. ישנם שטיחונים קטנים וגדולים, מחוספסים פחות ויותר.

בין אם אתם בוחרים בשטיחון כזה או אחר נגד החלקה, אתם צריכים להיות בטוחים שאתם מניחים אותו נכון על הרצפה. לרוב, יהיה מומלץ להשתמש בסרטי הדבקה חזקים שאינם מתבלים כתוצאה מחשיפה למים. גם כאן, אם אתם לא מכירים את שיטות ההדבקה השונות, יהיה מומלץ להסתייע במומחים בתחום. צריכים מניעת החלקה באמבטיה? אולי התקנת מדרגות ופסים אנטי החלקות בחדר הרחצה? חברת I SHOWER תהיה זמינה בעבורכם בכל מקרה, בצמוד להתקנה מקצועית וללא דופי, בהצלחה!

 

אישה שהחליקה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנשים משוחחים
בריאות
פסיכיאטריה – האם זאת רפואה?

האנושות מפנה משאבים רבים לפיתוח תרופות שיכולות להקל על מכאובים גופניים ואף לרפא מחלות. אך מה באשר לנפש האדם? אל תוך הנישה המורכבת הזאת, נכנס ענף הפסיכיאטריה ומנסה לתת מענה

מנגל
לבית ולגינה
מנגל גז – האם הוא יעזור לכם לאירוח מושלם

קבעתם לארח חברים או משפחה ל"על האש" אבל אין לכם פחמים? הנפנף תקוע בבאגאז' מיום העצמאות שעבר? ובחנות נוחות הסמוכה אזל מלאי המנגלים החד פעמיים? נשמע שזו הזדמנות טובה להשתדרג