חדש בקורונה: משלוח תרופות עד לבית הלקוח – כל הפרטים

שנת 2020 הולכת להיות השנה שכולנו נזכור בתור שנת "הבידוד החברתי". את ההתפתחות של נגיף קורונה אף אחד לא הצליח לצפות מראש, לא כל שכן להתכונן לבוא ולהשפעות שלו על החיים של כולנו. יחד עם זאת, כמעט באבחה אחת השתנו אורחות החיים החברתיים שלנו ונכנסנו למצב מגננה בריאותית קיצוני. בראש ובראשונה עובדים האנשים שנמצאים בסיכון בריאותי, ונדרשים לשמור בצורה אבסולוטית על בידוד מהחברה, למרות המצב הרפואי הקשה שלהם. וכדי לעזור בדיוק לאותה לאוכלוסיות נוצרו במהירות יחסית, שירותים שמקשרים בין קופות החולים ובתי המרקחת לבין החולים שנמצאים בביתם. זאת כמובן כדי להעביר תרופות בשליחויות מהירות ובטוחות, אל ביתם של אוכלוסיות בסיכון מבלי לגרום להם להתחכך ולהיחשף להשפעות של נגיף קורונה, כאשר הם מגיעים לבית המרקחת לרכוש תרופות.

 

חלוקת תרופות עד הבית – במיוחד לאוכלוסיית הגיל השלישי

תהליך העיבוד של משלוח תרופות עד לבית הלקוח מבוסס על ארבעה שלבי עבודה היקרים שחשוב להכיר:

 

פירוט מלא של התרופות אותן אתם צורכים

יש להפיק טופס או אישור רפואי מרופא המשפחה או הרופא המטפל, אשר מכיל את פירות המצב הרפואי שלכם ואת האבחנות הקיימות. טופס זה יכול לשמש לכם לאישור במקרה ויש תקלה כלשהי בין הגורמים השונים בתהליך.

 

אישורים רפואיים נדרשים לתרופות מיוחדות

מומלץ להנפיק מרשמים מיוחדים לתרופות אותן לא כל אחד יכול לרכוש בבית המרקחת, ולידע את קופת החולים על המצב המיוחד שלכם כדי שהם יוכלו להנפיק את התרופות גם לשליח חיצוני.

 

תקשורת עם בית המרחקת הקרוב לבית

כאשר יש לכם ביד את כל האישורים הנדרשים לטיפול במשלוח התרופות, התקשרו עם בית המרקחת כדי לבצע הזמנה טלפונית ולבקש מהם שיכינו את התרופות הנדרשות לכם לקראת בואו של השליח. מומלץ לתאם את הזמן הכנה של המשלוח ישירות אל מול חברת השליחויות כדי למנוע אי הבנות או תקלות בדרך.

 

משלוח שמתואם בדיוק לשעה הדרושה שלכם

צוות דיל דליברי חברת משלוחים יאפשר לכם לקבל את התרופות הנחוצות לכם במהירות, עד לדלת הבית. אנו נתאם אתכם את השעה המדויקת בה החבילה תגיע לבית שלכם, וכך לא תהיו מופתעים או תצאו בדיוק לסיבוב ההתאווררות היומי (למרות שהוא מאוד חשוב ונחוץ בימים אלו).

 

משלוח שהוא כל כולו לטובתכם

קו המחשבה שמנחה חברות שילוח בימים אלה, הוא קודם כל קו מחשבה חברתי. חשוב לנו לעזור לכל אחד ואחת מאותם האנשים שלא יכולים לצאת מפתח הבית שלהם, ולאפשר להם לשמור על הבריאות הפיזית והנפשית, גם לאור המגבלות הנוכחיות. ולכן אנו צריכים לקחת כל הזמנה של חלוקת תרופות בימי הקורונה, בשיא הרצינות ואחריות ולהביא אותה על דלת הבית שלכם, תוך שימוש באמצעי מגן ועמידה בכל דרישות הריחוק החברתי.

 

קופסה של כדורים

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חלום ראשית
כללי
מה ההבדל בין חלום צלול לרגיל

חלימה מודעת, או בשם המוכר יותר "חלום צלול", היא תופעה שבה אדם החולם חלום מודע לכך שהוא חולם ואף לעיתים מסוגל לשלוט במהלך החלום ולזהות את מחשבותיו ורגשותיו בזמן החלום.

מספרה
אסתטיקה ויופי
סוגי החלקות אורגניות שכדאי להכיר

החלקות שיער כבשו את ליבן של אלפי בנות שהחלום שלהן מילדות היה שיער חלק. תחילה הייתה החלקה אחת, כיום יש המון סוגי החלקות! כל סוג מכיל תרכובות וחומרים לעיתים כימים

גב תחתון
בריאות
כאבי גב – תרופות סבתא

פעמים רבות בחיי היום יום שלנו אנחנו סובלים מכאבי גב קלים וקשים שמקשים עלינו לנהל את אורח היום יום הרגיל שלנו. כאבי גב אלו עלולים להוות מטרד רציני, למנוע ממנו

תפקוד מיני
בריאות
האם דלקת בשתן יכולה לפגוע בתפקוד המיני?

דלקת בדרכי השתן היא מחלה שנגרמת בעקבות הימצאות של חיידקים בדרכי השתן. החיידקים הללו גורמים לצריבה וכאב במתן שתן, דחיפות ותכיפות במתן שתן ולפעמים גם חום וכאבים באיזור המותן והכליות.

סיאליס
חיי מין
תחליף סיאליס טבעי – האם יש דבר כזה?

אין הרבה דברים שעלולים להיות קשים ומביכים יותר מאשר להגיע אל רופא המשפחה שלך ולספר לו שאתה סובל מאין אונות. למעשה, זה עד כדי כך נורא בעיני הרבה גברים, עד