5 סיבות לעשות דיקור סיני ואיך הוא תורם לבריאות שלנו

בעוד שהרפואה הסינית הייתה קיימת כאן עוד לפנה"ס, היא קיבלה את תוקפה המדעי רק בעשרות השנים האחרונות.

במילים אחרות, בימינו גם הרפואה המערבית מכירה ביתרונות הרבים שיש בדיקור הסיני וברפואה הסינית.

אם כך, מה הסיבות העיקריות לכך שאנשים נוהרים לקבל את הטיפולים הנ"ל?

ככל שעוברות השנים, ככה יותר ויותר אנשים נוהרים לקבל טיפולים המבוססים על הרפואה הסינית, משהו שלא היה קיים בעבר. אמנם הרפואה הסינית קיימת עוד לפנה"ס, אבל לקח מעט זמן עד שהיא הוכרה על ידי הציבור הרחב באופן כל כך גורף. בימינו כבר רוב האנשים נחשפו לפחות פעם אחת לטיפולים מהסוגים האלו. בעוד שהרפואה הסינית מתבססת על הרבה יותר מאשר דיקור סיני, אין ספק שהדיקור הוא סוג הטיפול הכי פופולארי בקרב מטופלים.

 

  1. הרפואה המערבית מכירה ביתרונות הטיפול

אחת הסיבות שמובילות אנשים לקבל טיפול של דיקור סיני, היא העובדה שהרפואה המערבית כבר הכירה בסוגי הטיפולים האלו. תוכלו להנות מטיפולים אלו דרך גורמים פרטיים ועצמאים, אך גם ניתן לקבל את הטיפול של דיקור סיני דרך קופות החולים השונות. באתר תוכלו למצוא פרטים נוספים. המלצה שלנו, כדאי לקרוא כמה שיותר על סוגי הטיפולים השונים של הרפואה הסינית, כל אחד מהם מספק מזור מסוג אחר לאדם.

 

  1. הוכח כי דיקור סיני משפר את זרימת הדם בגוף

בעוד שלא לגמרי הוכח מה המנגנון שמפעיל את זרימת הצ'י והדם בגוף, הוכח כי זה אכן מתבצע. הרפואה המערבית מוכיחה זאת על ידי שיקוף של תהליכים כימיים המתבצעים בגוף ובמחזור הדם בזמן דיקור סיני מקצועי.

 

  1. הוכח כי דיקור סיני עשוי להוות מזור למיגרנות

על פי עדויות שנאספו במהלך השנים, אנו עדים לכך שדיקור סיני עשוי להועיל מאוד כנגד מיגרנות. אנשים שסובלים ממיגרנות וכאבי ראש נוטים לקבל טיפולים של דיקור סיני על בסיס קבוע. בעזרת המטפל הנכון, גם אתם תוכלו לפתור את בעיית המיגרנות שלכם.

 

  1. דיקור סיני עשוי להגביר רמת סרוטונין

סרוטונין הוא הורמון אשר מיוצר בגוף. כשיש מחסור בסרוטונין, למעשה הגוף עשוי לפתח כל מיני תופעות שונות של כאבי ראש ותחושות לא טובות. הוכח מחקרית כי דיקור סיני מעודד את הייצור וההפרשה של הורמון הסרוטונין, מה שעשוי גם להוות טיפול כנגד חרדות ומתח.

 

  1. ניתן לקבל את הטיפול אצל מטפלים בעלי ניסיון רב

אם מסתכלים על מרוצת השנים בדיעבד, מגלים כי הרפואה הסינית קיימת כבר המון זמן כאן, בעולם המערבי. כיום יש כבר מטפלים מנוסים ביותר אשר יכולים להעניק לכם טיפולים מאוד מקצועיים וקולעים. לא מדובר ברפואה אלטרנטיבית שאין מידע עליה. מדובר ברפואה ותיקה בשטח, שאנשים רבים מסתמכים עליה להשגת הקלות בכאב.

 

טיפול רפואי

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנשים משוחחים
בריאות
פסיכיאטריה – האם זאת רפואה?

האנושות מפנה משאבים רבים לפיתוח תרופות שיכולות להקל על מכאובים גופניים ואף לרפא מחלות. אך מה באשר לנפש האדם? אל תוך הנישה המורכבת הזאת, נכנס ענף הפסיכיאטריה ומנסה לתת מענה

מנגל
לבית ולגינה
מנגל גז – האם הוא יעזור לכם לאירוח מושלם

קבעתם לארח חברים או משפחה ל"על האש" אבל אין לכם פחמים? הנפנף תקוע בבאגאז' מיום העצמאות שעבר? ובחנות נוחות הסמוכה אזל מלאי המנגלים החד פעמיים? נשמע שזו הזדמנות טובה להשתדרג