לשמור על בריאותכם בתקופת הקורונה – המדריך המלא

תקופת הקורונה מלווה באתגרים רבים – הן לחברה באופן כללי והן עבורנו כאינדיבידואלים.

התקופה הזו מחדדת את החשיבות בשמירה על הבריאות שלנו, ולא רק על הבריאות הפיזית אלא גם על הבריאות הנפשית.

מלבד עטיית מסיכה, הקפדה על היגיינה ושמירה על מרחק מאנשים אחרים, חשוב להתמודד עם האתגרים הנפשיים שהתקופה הזו מזמנת לפתחנו.

טיפול בפרחי באך מסייע לאיזון רגשי והתמודדות עם אתגרים נפשיים כגון חרדות, דיכאון ועוד.

 

טיפול בפרחי באך – מה זה בכלל אומר?

שיטת הטיפול בפרחי באך קרויה על שם הרופא ד"ר באך – רופא בריטי שפיתח שיטה זו בשנת 1936. ד"ר באך עסק ברפואה קונבנציונלית ולצד זה האמין כי כדי לפתור סימפטומים פיזיים של מחלות בגוף יש להתייחס לאישיותו של אדם ולמצבו הנפשי והרגשי.

ד"ר באך סיווג וקטלג 38 מצבים נפשיים שונים וכן 38 סוגי פרחים המתאימים להתמודדות עם מצבים אלה. התאמה של תמצית הפרחים למצב הפיזי תסייע לאיזון וריפוי עצמי, לסילוק רגשות שליליים ואף שינוי תכונות אופי המפריעות לאדם ומובילות להתנהגות לא בריאה.

 

יתרונות הטיפול בפרחי באך

לטיפול בפרחי באך ישנם יתרונות רבים. להלן שלושת היתרונות החשובים בשיטת הטיפול:

 

התאמה לכל גיל

קשיים נפשיים הם דברים שמתרחשים בכל גיל ובכל תקופת חיים, אך גם שיטת טיפול זו מתאימה לכל גיל. בין אם מדובר בילד או במבוגר, הטיפול בפרחי באך יסייע בהתמודדות עם קשיים רגשיים והשפעה חיובית על דפוסי אופי והתנהגות.

 

טיפול ללא תופעות לוואי

תופעות לוואי נלוות פעמים רבות בצריכת תרופות, אך תמציות פרחי באך הינן טבעיות לחלוטין וחסרי כל תופעות לוואי. התמצית מופקת מצמחים טבעיים בלבד ללא שימוש בכימיקלים מזיקים, ומאפשרת לאזן רגשות שליליים על ידי טיפול פשוט וממוקד.

 

טיפול רלוונטי לכל תחומי החיים

לכל אורך החיים ובתחומים רבים ומגוונים אנחנו נתקלים בקשיים, ותמציות פרחי באך מסייעות לנו להתגבר על קשיים אלה. בין אם מדובר בבעיית היגמלות מחיתולים, חרדות, התקפי זעם, הפרעות קשב וריכוז ועוד – תמצית פרחי באך מתאימה תסייע להתמודד עם הבעיה ולפתור אותה.

 

טיפול פשוט ויעיל

הטיפול בפרחי באך הוא פשוט ומספק תוצאות מיידיות מבלי לשנות את אורח החיים באופן קיצוני ובלי צורך לנסוע לטיפול כל שבוע.

 

היכן ניתן לקבל טיפול בפרחי באך?

שרון אזולאי היא מטפלת בפרחי באך שהוסמכה לכך על ידי מכללת רידמן ומרכז באך אנגליה. שרון מציעה טיפול בפרחי באך בכל מיני סוגים: החל באבחון אישי והתאמה אישית של תמצית פרחי באך, וכלה במכירת תמציות למבוגרים, ילדים ובעלי חיים.

בטיפול אישי באמצעות פרחי באך, שרון מאבחנת ומתשאלת באופן מקצועי את המטופל כדי לרדת לעומקה של הבעיה, ורוקחת בקבוק טיפולי המורכב ממספר תמציות המסייעות לאיזון רגשי ופיזי.

אורך הטיפול הממוצע הוא כארבעה חודשים בהם נוטלים כמות תמצית של ארבעה בקבוקים בכפוף לגילו ומצבו של המטופל.

 

בריאות עם פרח

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איפה אפשר לקרוא על אורח חיים בריא?

איך מתחילים? אילו היו עושים סקר ברחוב על החשיבות שבניהול אורח חיים בריא, סביר להניח שרובנו היינו עונים שהדבר חשוב. בפועל רק מעטים מצליחים לקיים אורח חיים כזה וקבוצה קטנה

קנייה עם כרטיס
בריאות
יתרונות שמן הקנאביס

הדבר הכי חשוב בחיים זה הבריאות שלנו. אנו נוטים לחשוב כי הרפואה המערבית יודעת הכול על הבריאות שלנו וכי אפשר לסמוך על הרופאים שלנו בעיניים עצומות. אם כן זו טעות

הגדלת חזה ראשית
אסתטיקה
הגדלת חזה

כיום בחורות רבות אשר לא מרוצות ממראה החזה שלהן מבצעות הליך רפואי על מנת לשנות את המצב. הליך הרפואי ששמו הגדלת חזה הוא הליך רפואי קוסמטי שנותן לחזה מראה תפוח, מוצק

דיקור סיני ראשית
בריאות
דיקור סיני – היסטוריה ומהיכן הגיע אלינו

אחת משיטות הטיפול שמציעה הרפואה משלימה כיום לטיפול ברמות תחלואה שונות הינה דיקור סיני. על אף שלא מדובר בשיטת טיפול מערבית, מחקרים מערביים הראו כי דיקור סיני מסייע להתמודד עם

משקפיים ראשית
בריאות
כיצד בוחרים אופטומטריסט

כאשר אנחנו בוחרים בעל מקצוע כדי שיבצע עבודה מסוימת עבורנו, מוטב להשקיע מחשבה ולהתעמק בבחירה כדי לבחור נכון את המקצוען שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. כשמדובר בבריאות שלנו,