תכנון זמני ווסת לקראת החתונה – כל מה שרצית לדעת

זה הוא אומנם נושא שלא מדובר עליו רבות, על אחת כמה וכמה בקרב ציבור הכלות החילוניות, אך לקראת יום החתונה הגדול שלך, את צריכה לחשוב גם על הווסת.

יש כמה וכמה סיבות והסברים לך, הן ברמה הדתית (בהתנהלות אל מול גורמי רבנות ודת) וגם ברמה האישית (נוחות ונינוחות ביום האירוע הגדול שלך). כל או כך חשוב לך לטפל בנושא הווסת כמה שיותר מוקדם כדי שלא יהיו לך תקלות מביכות ביום החגיגה שלך.

לכל אישה יש את המערכת הביולוגית שלה, ולכן ייעוץ מקצועי של רופאת הנשים שלך, יכול להקל עלייך מאוד. בכתבה זו אני נציג קווים כללים לדרישות בנושאי ווסת וחתונה, אותם תוכלי לממש בהתאם למצב הגופני שלך.

 

ארבעה דברים שחשוב לדעת על תכנון ווסת לקראת החתונה

אנחנו מבינים את הלחץ שאת חווה לקראת יום החתונה שלך, ולכן נשות המקצוע של פורטל אירועים Save A Date יצרו לך מדריך קצר להתמודדות עם נושא הווסת לקראת החתונה:

  1. כדי להגיע למעמד המקווה טהורה, על הכלה להפסיק לדמם לגמרי. הבלניות במעמד המקווה יבקשו לדעת מה היה מועד המחזור האחרון שלך ואת עלולה להיתקל בבעיה עם לא טיפלת במחזור מבעוד מעוד. 
  2. גלולת למניעת היריון יכולות לעזור לך, רק אם את נוטלת אותן ברציפות. חיוני להבין – גלולות למניעת היריון הן תכשיר בעל השפעות הורמונליות על הגוף ולכן את חייבת לקבל אישור רפואי.
  3. במידה ואת רוצה לטפל נקודתית במחזור לקראת יום החתונה ובאירוע המקווה, ישנם תכשירים רפואיים קלים יותר בהם ניתן להשתמש. השימוש בתכשירים אלו הוא קצר מועד ואת צריכה לסנכרן את תחילת השימוש עם הימים החשובים לקראת החתונה, ולא תתחילי לדמם במועד שיכול להקשות על האירוע הגדול שלך.
  4. אם חלילה את מגיעה לחופה מדממת, את תחשבי ככלה שנכנסת ל"חופת נידה". במצב שכזה, למרות טקס הנישואין המרגש, ההלכה היהודית תאסור עליכם להפר את הנידה ואתם תידרשו להמתין עד תום הווסת, ורק לאחר מכן תוכלו לגעת פיזית זו בזה. 

 

תזמון מוצלח – הוא המפתח לחתונה יהודית

למזלנו הנשים, אנחנו חיות בזמנים בהן יש לנו יכולת לקחת אחריות על הגוף שלנו ולתכנן את המחזור בצורה המתאימה לנו ביותר. במידה ואת מאוד מקפידה על הלכות ומצוות, תכנון ימי הווסת לקראת החתונה הוא חלק בלתי נפרד מתהליך החתונה. במידה בלתי מבוטלת, חשוב לכלות שומרות מסורת לטפל בנושא הנידה הרבה יותר מאשר מציאת אולם אירועים או טיפול בצלמים ואנשי מקצוע. אם המטרה המרכזית של חתונה הוא מגע בין שני בני הזוג, אתם לא רוצים להגיע ליום הגדול ולגלות שטעות בחישוב היא זו אשר תמנע מכם להתחיל ברגל ימין את חיי הנישואין.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
איפה אפשר לקרוא על אורח חיים בריא?

איך מתחילים? אילו היו עושים סקר ברחוב על החשיבות שבניהול אורח חיים בריא, סביר להניח שרובנו היינו עונים שהדבר חשוב. בפועל רק מעטים מצליחים לקיים אורח חיים כזה וקבוצה קטנה

קנייה עם כרטיס
בריאות
יתרונות שמן הקנאביס

הדבר הכי חשוב בחיים זה הבריאות שלנו. אנו נוטים לחשוב כי הרפואה המערבית יודעת הכול על הבריאות שלנו וכי אפשר לסמוך על הרופאים שלנו בעיניים עצומות. אם כן זו טעות

הגדלת חזה ראשית
אסתטיקה
הגדלת חזה

כיום בחורות רבות אשר לא מרוצות ממראה החזה שלהן מבצעות הליך רפואי על מנת לשנות את המצב. הליך הרפואי ששמו הגדלת חזה הוא הליך רפואי קוסמטי שנותן לחזה מראה תפוח, מוצק

דיקור סיני ראשית
בריאות
דיקור סיני – היסטוריה ומהיכן הגיע אלינו

אחת משיטות הטיפול שמציעה הרפואה משלימה כיום לטיפול ברמות תחלואה שונות הינה דיקור סיני. על אף שלא מדובר בשיטת טיפול מערבית, מחקרים מערביים הראו כי דיקור סיני מסייע להתמודד עם