5 דרכים לעיבוי שפתיים

נשים רבות (וגם גברים) מעוניינות בשפתיים עבות יותר.

בקרב רבים המראה של שפתיים עבות או משורבבות נחשב למושך ואטרקטיבי, ולכן שפתיים אלו נחשקות במיוחד.

למרבה השמחה, גם אם לא נולדתם עם שפתיים עבות זה לא סוף פסוק.

קיימות כיום מגוון דרכים ושיטות לעבות שפתיים או ליצור אפקט של שפתיים עבות.

במאמר הבא נציג חמש מהן.

 

איפור זה כל הסיפור

איפור מוצלח הוא אמנות של ממש, ואת הראייה לכך אפשר למצוא בסרטים רבים בהם שחקנים עוברים מטמורפוזות חיצוניות שלמות רק בזכות איפור. איפור משמש להשגת אפקטים רבים ומגוונים על פני המתאפר, ובהם גם עיבוי שפתיים.

באמצעות שפתון לעיבוי שפתיים ניתן להשיג אפקט איכותי של שפתיים מלאות ומנופחות מכפי שהן. שלא כמו הזרקות חומרים לשפתיים, מדובר בהליך זול, פשוט ולא פולשני או מפחיד, כך שהוא מתאים לאנשים רבים. בנוסף אפקט השפתיים המלאות אינו פרמננטי, כך שניתן להשתמש בפתרון כמו שפתון ייעודי זה עבור מקרים חד פעמיים (אירועים מיוחדים כמו חתונה למשל) ולא להתקבע על הלוק המשורבב לתמיד.

 

אימוני שפה

זה יכול להישמע תמוה בתחילה, אבל בעזרת אימון גופני מתאים לשפה ניתן לשנות את חזותה ולנפח אותה מעט. תרגולי מאמץ נכונים לשפתיים (אשר מזכירים במהותן אימונים על נשיקות) יכולים להביא לתוצאה מסוימת בנראות – שפתיים מלאות ובשרניות יותר. מדובר בדרך הכספית הזולה ביותר לעיבוי שפתיים, אך היא דורשת השקעת מאמץ, זמן וסבלנות שלא לכולם ולכולן יש.

 

לך ספר לסבתא

כמו כל מקרה גופני או רפואי, גם כאן לסבתא יש פתרונים. ישנן כיום בשוק מגוון של תרופות סבתא מסוגים שונים המשמשים למילוי השפתיים. בין היתר ניתן למצוא מסיכות פנים המזינות את השפתיים, משחות ייעודיות עשויות מחומרים טבעיים ותכשירים לעיבוי המבוססים על הזרמת דם נמרצת לאזור השפתיים. חשוב לשים לב בהקשר זה לאיכות התכשירים המוצעים ולבדיקות שהם עברו. תרופות סבתא כמו תרופות סבתא, תמיד מוטלות בספק מסוים, וחשוב לבחור במוצר בעל חותמת רפואית מתאימה על מנת להימנע מנזק אפשרי לשפתיים.

 

לתפוס גל

פרוצדורה רפואית לעיבוי שפתיים שאינה מוכרת לרבים היא שימוש בגלי רדיו. מדובר בטכניקה הרבה פחות פולשנית מאלטרנטיבת ההזרקות ולכן מומלץ לשקול את השימוש בה על פניהן.

 

זריקת אנרגיה

ולסיום, איך אפשר לכתוב על עיבוי שפתיים מבלי להזכיר את אופציית ההזרקות? מדובר באחד ההליכים הפלסטיים הנפוצים ביותר בעולם, במהלכו מוזנים חומרים שונים אל חלל השפתיים באמצעות זריקות.

החומרים המשמשים למילוי מגונים למדי. בין החומרים המשמשים למשימה זו ניתן למצוא את הבאים: סיליקון טהור, קולגן, ארטיקול, חומצה היאלרונית לשפתיים ואפילו שומן עצמי, אשר נשאב לרוב מהבטן או הירכיים ומוזרק לשפתיים לאחר הליך סינון מתאים. לכל חומר דרך פעולה קצת שונה, וסט שונה של יתרונות וחסרונות בהתאם. בכל מקרה חשוב לדעת שמדובר בהליך רפואי פר אקסלנס ולכן יש לוודא שהוא ניתן במכון מתאים על ידי גורמים מקצועיים המוסמכים לכך.

 

איפור

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנשים משוחחים
בריאות
פסיכיאטריה – האם זאת רפואה?

האנושות מפנה משאבים רבים לפיתוח תרופות שיכולות להקל על מכאובים גופניים ואף לרפא מחלות. אך מה באשר לנפש האדם? אל תוך הנישה המורכבת הזאת, נכנס ענף הפסיכיאטריה ומנסה לתת מענה

מנגל
לבית ולגינה
מנגל גז – האם הוא יעזור לכם לאירוח מושלם

קבעתם לארח חברים או משפחה ל"על האש" אבל אין לכם פחמים? הנפנף תקוע בבאגאז' מיום העצמאות שעבר? ובחנות נוחות הסמוכה אזל מלאי המנגלים החד פעמיים? נשמע שזו הזדמנות טובה להשתדרג