XtraSize – הגדלת הפין בצורה טבעית ללא צורך בניתוח

XtraSize – אקסטרא סייז – הוא מוצר חדשני להגדלה ועיבוי של הפין. המוצר מכיל נוסחה ייחודית מחומרים טבעיים בלבד ומכיל בין היתר תמציות של צמחי מרפא, המייצבים את ייצור הטסטוסטרון בגוף, מסייעים לעורר את החשק המיני ולבסוף – לקיים יחסי מין תקינים, בריאים וללא תופעות לוואי. המוצר משמש לקוחות המעוניינים להגביר את עוצמת הזקפה בעת קיום יחסי מין וכן לקוחות המעוניינים להגדיל את איבר המין באופן זמני, על ידי שימוש בחומרים טבעיים ולפרק זמן הדרוש לקיום יחסי המין.

 

פתרון טבעי להגדלת איבר המין

חיי מין בריאים הם חלק חשוב בכל מערכת יחסים זוגית. כדי להביא את בת הזוג, או בן הזוג לידי סיפוק מלא, רוב האנשים מרגישים שיש צורך באיבר גדול מספיק, כדי שההנאה תהיה מלאה ומורגשת היטב. במקביל, גברים שמרגישים שאיבר המין שלהם קטן, עלולים לסבול מחוסר ביטחון ולהימנע מקיום יחסי מין כדי לא לחוות את הביקורת, או אפילו רתיעה מגודל איבר המין שלהם, גם אם מדובר בתחושה סובייקטיבית ולא במצב גופני אמיתי. לצורך חיזוק הביטחון העצמי והגברת עוצמת ההנאה מקיום יחסי מין, קיימים פתרונות שונים ומשונים, שחלקם מרתיעים במקרה הטוב, או מסוכנים במקרה הרע.

 

XtraSize  מציעה מוצר טבעי, שאינו כולל תופעות לוואי, היכול להגדיל את איבר המין באמצעות שימוש רציף ולפי ההנחיות ולהעניק למשתמש במוצר הנאה מוגברת מקיום יחסי מין וכבונוס – גם חיזוק הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות בעת קיום יחסים ובכלל.

 

מה זה Xtrasize?

Xtrasize היא נוסחה אמריקאית חדשה, המגיעה בצורת כדורים לנטילה דרך הפה. הכדורים מבוססים על חומרים טבעיים בלבד ומכילים תוספי מזון מעולם הצומח, ביניהם סרפד, מאקה, ג'ינסנג ועוד. כולם ניחנו בתכונות המחזקות את החשק המיני, מגבירות את ייצור ההורמון הגברי ומחזקות את זרימת הדם אל אזור הפין. כתוצאה, גברים המשתמשים ב- Xtrasize חווים הנאה מוגברת ומשמעותית. איבר המין עשוי להגיע לתוספת של עד 7 ס"מ נוספים והזקפה מגיעה הרבה יותר בקלות, במהירות ובעוצמה. השימוש במוצר הוא פשוט ומצריך נטילה של כדור אחד בכל יום – לאחר ארוחת הבוקר. לאחר מספר ימים כבר אפשר להרגיש ולראות את התוצאות. לכל אורך השימוש בתוסף, התוצאה האיכותית וההנאה בחדר המיטות יימשכו ואיבר המין יתחיל לגדול בהדרגה.

 

 Xtrasize כיצד זה עובד?

איבר המין הגברי גדל ככל שזרימת הדם אליו חזקה ורציפה. פעולת הכדורים של Xtrasize משפרת את זרימת הדם אל איבר המין הגברי ויוצרת זקפה חזקה ועמידה לאורך זמן, מה שגורם לה להיות גם גדולה יותר. הנוסחה המנצחת, של תרכובת הצמחים והחומרים הטבעיים, מהם עשויים הכדורים של Xtrasize , מביאה לתוצאות יעילות ומשמעותיות בתוך פרק זמן קצר יחסית, משפרת את ההנאה של המשתמשים ושל בני ובנות הזוג שלהם. כדורי Xtrasize ניתנים לרכישה ללא צורך במרשם רופא וניתן לרכוש אותם במחירים נוחים ושווים לכל נפש. בתוך זמן קצר אפשר לראות את השינוי בגודל איבר המין וכל זה ללא תופעות לוואי מיותרות.

 

Xtrasize  – למה זה כל כך חשוב?

יחסי מין תקינים הם צורך בסיסי וחשוב אצל הרוב המכריע של האנשים הבריאים באוכלוסייה. יחסי מין מספקים פורקן חיוני, קשר גופני קרוב עם בני זוג, מייצרים אינטראקציה חברתית בריאה ומגבירים באופן משמעותי את שלוות הנפש, יכולת ההנאה מהחיים, הביטחון העצמי ואפילו מהווים פעילות גופנית קלה ונעימה. לכן לרוב הגברים חשוב מאוד להיות בעלי יכולת לתפקוד מיני ברמה גבוהה, להיות מסוגלים לספק את בת, או בן הזוג שלהם בעת קיום יחסי המין.

ידוע כי גברים שסובלים מתפקוד מיני לקוי, הם בדרך כלל מבוגרים יחסית, אך גם גברים צעירים עשויים לסבול מהפרעות בתפקוד המיני מסיבות שונות. החל מהפרעה שמקורה נפשי וכלה בהפרעה הנובעת מפגיעה גופנית, או מולדת. גם מעשנים כבדים עלולים לסבול מאימפוטנציה וכן גברים שנפגעו בעת רשלנות רפואית בניתוח, גברים המשתמשים בתרופות מסוימות, חולי סוכרת ועוד. אימפוטנציה יכולה לבוא לידי ביטוי בחוסר מוחלט של זקפה, או בזקפה חלשה, או זקפה המחזיקה מעמד לזמן קצר בלבד. לכל אחד מהמקרים האלה, ניתן לסייע ולשפר את המצב בעזרת התכשיר של Xtrasize.

מחקרים מראים, שגברים אשר מרגישים אין אונות, או איבר מין הנחשב קטן יחסית, הם המצבים המביכים ביותר, שאפשר להיתקל בהם בעת קיום יחסי מין. הבעיה מתחילה כשגברים הסובלים מאין אונות, או מרגישים שאיבר המין שלהם קטן ולא מספק – הם חוששים לפנות לטיפול רפואי, או לכל סוג אחר של עזרה, בגלל החשש מחשיפה.

גברים רבים מתביישים במצבם ואינם מעוניינים לחשוף את הבעיה. מצב זה מוביל לא מעט גברים ללקות בדיכאון, בנוסף על הבעיה המקורית ולשקוע אל מצב של הזנחה נפשית וגופנית. מכיוון שקרוב ל-50 אחוז מהגברים מגיל 40 ומעלה עלולים לסבול מהפרעות בזקפה, אין סיבה להתבייש – המצב נפוץ מאוד, אך גם קל יחסית לטיפול. למרות זאת, אנחנו ב-Xtrasize מבינים את הקושי להיחשף ואת הרצון לשמור על דיסקרטיות ויודעים שיש גברים, שאינם מעוניינים להיחשף אפילו בפני הרופא, או הרוקח שלהם ולכן אנו מאפשרים ללקוחות שלנו להזמין את התרופה ולרכוש אותה באמצעים קלים ונוחים, ללא צורך במרשם מרופא וללא צורך להסתכן בחשיפה. הסוד שלכם שמור עימנו.

 

ידידו הטוב ביותר של הגבר

ידוע כי יש קשר הדוק בין רוב הגברים לבין איבר המין שלהם. הוא מהווה מקור לתחושת ביטחון עצמי, לעיתים מקור למבוכה, מקור להנאה גדולה ומקור לגאווה, אך יש גברים החשים שאיבר המין שלהם לא מספיק גדול. בין אם מדובר בבעיה גופנית אמיתי, או בתחושת נחיתות שאינה מבוססת, הדבר עשוי לגרום למפח נפש, לתחושת תסכול ואכזבה ואף לדיכאון מתמשך. לכן, חשוב להעניק לגבר אפשרות ליהנות באופן מלא מהשימוש באיבר המין שלו.

קיימים בשוק פתרונות שונים ומשונים להגדלת איבר המין. חלקם מחייבים התערבות רפואית פולשנית וקשה, כמו ניתוח להחדרת שתלים, חלקם מחייבים התעסקות מכאיבה, כמו תכשירים שונים למתיחת הפין, שאין להם אפקט מוכח והם עשויים להיות כואבים ומציקים וישנם גם תכשירים המתיימרים להיות רפואיים ואין להם שום ביסוס רפואי, או מחקרי ועלולים שלא להשפיע כלל – במקרה הטוב, או לגרום לנזקים של ממש – במקרה הרע.

לכן, התכשיר של Xtrasize נותן מענה מלא ואיכותי, גם לגברים החוששים, בצדק, משימוש בתרופות ותכשירים שאינם מגיעים ממקור אמין. התכשיר של Xtrasize  אמנם אינו מצריך מרשם רופא, אך הוא עשוי מחומרים טבעיים בלבד, יעילותו מוכחת ואין לו כל תופעות לוואי, או אפשרות לגרום לנזק – בתנאי שתשתמשו בו לפי ההנחיות שעל גבי האריזה.

 

מוצרים להגדלת הפין של Xtrasize – איך זה עובד?

בחברת Xtra-Size מבינים את חשיבות העניין ואת הצורך במציאת פתרונות יעילים, אמינים ונטולי תופעות לוואי ופיתחו מוצר המותר לשימוש לכל אדם, ניתנים לרכישה ללא מרשם רפואי ומאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות, כתוספי מזון.  התכשיר להגדלת הפין בשיטה טבעית הוא מהפכני ובעל אפקט השפעה מוכח. התכשיר מאפשר לקבל תוספת של עד 7 סנטימטרים לאיבר המין הגברי ומתאים גם לגברים שיש להם מחלות רקע, ללא סיכון וללא תופעות לוואי. לצורך שימוש אופטימלי בתכשיר, יש ליטול כדור פעם ביום, לאחר ארוחת הבוקר, למשך חודשיים רצופים לפחות, מה שיגביר את עוצמת הגירוי המיני ואת גודל ויציבות הזקפה ועם הזמן – גם יביא להגדלה ניכרת של איבר המין.

  • חשוב לציין שהתוצאות משתנות מאדם לאדם באופן אינדיבידואלי.

עיבוי והארכת איבר המין באמצעים טבעיים

כפי שרוב הגברים נמשכים במידה רבה יותר לנשים בעלות מראה חיצוני מרשים ורובם מתרשמים מגודל החזה של האישה, מצורת האגן שלה וכן הלאה, גם נשים נמשכות לגברים שיש להם מאפיינים חיצוניים מוגדרים. איבר מין גברי גדול, נחשב לאמצעי המגביר את ההנאה מקיום יחסי המין אצל בנות הזוג וגם אצל בני זוג הומוסקסואלים. לכן גברים רבים מעוניינים בפתרון איכותי וטבעי לעיבוי ולהגדלה של איבר המין שלהם. גברים המאמינים בחשיבות גודלו של איבר המין שלהם, עשויים לסבול מבעיות קשות של דימוי עצמי נמוך, ביטחון עצמי ירוד ואף דיכאון, הסתגרות והימנעות מקיום יחסי מין. לכן חשוב מאוד לטפל בבעיה באופן מקצועי ובטוח ולא להזניח את המצב – בעיקר מפני שיש פתרון.

אחד היתרונות הגדולים ל Xtrasize הוא העובדה שהמוצר בטוח לשימוש – אין לו תופעות לוואי והוא אינו מכיל חומרים מסוכנים מכל סוג שהוא. לכן, גם אם אתם ספקנים ויודעים שאין פתרונות קסם להגדלת איבר המין שלכם – אתם יכולים להתנסות במוצר ולגלות בעצמכם וללא נטילת סיכונים מיותרים, את היתרונות והיכולות של המוצר. התכשיר מופק מצמחים טבעיים, מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות ומיוצר תחת פיקוח של משרד הבריאות. משתמשים רבים ומרוצים, שרכשו את התכשיר וחוו את ההצלחה והסיפוק הבאים בעקבות השימוש, השאירו את המלצותיהם באתר החברה ואפשר לקרא ולהתרשם.

XtraSize

ממה עשויים התכשירים של XtraSize?

בניגוד לתכשירים רפואיים כימיים, המשפיעים גל הגוף ועל המוח באופן כוחני, לעיתים מזיק ונושא עימו תופעות לוואי לא נעימות ואף מסוכנות, התכשירים של XtraSize מיוצרים מחומרים טבעיים בלבד, משפיעים על הגוף בצורה עדינה וטבעית, המחזקת אותו במקום להילחם בו ומעניקה לו יכולות רצויות ללא תופעות לוואי. הכדורים, המיועדים לנטילה דרך הפה, מופקים מתרכובת צמחים, המוכרים ברחבי העולם בשל תכונותיהם הטובות ויכולתם לחזק את הגוף בדרכים מגוונות. להלן חלק מהם:

 

  • מאקה – צמח רב שנתי, הגדל בהרי האנדים ואפשר למצוא אותו בבוליביה ובפרו. המקומיים משתמשים בצמח כאחד ממרכיבי התזונה החשובים, שיש לו ערכים תזונתיים גבוהים. הצמח נמצא בשימוש לאורך דורות רבים, לצורך טיפול במצבים רפואיים שונים, ביניהם אין אונות, עקרות, בעיות פוריות ותופעות לוואי של גיל המעבר. בעקבות כך, נערכו בצמח ניסויים, שהוכיחו כי הוא יעיל גם בשיפור התפקוד המיני אצל גברים ולהקלה על מתח וחרדה, תשישות נפשית ופיזית ואף אנמיה.

 

  • דקל ננסי – צמח שמקורו ביבשת אמריקה, המשמש לצרכים רפואיים שונים, ביניהם: טיפול בבעיות במערכת השתן אצל גברים, בעיות בבלוטת הערמונית, טיפול בדלקות, שיפור מצב הרוח וחיזוק החשק המיני. החומר הפעיל, המצוי בטבליות של XtraSize, משמש לטיפול בבעיות כמו אימפוטנציה ואיכות זרע נמוכה.

 

  • סרפד – תכונותיו הטובות של צמח זה ידועות ונמצאות בשימוש לאורך דורות רבים בחלקים נרחבים של העולם. ערכו התזונתי גבוה ומוכח והוא משמש ברפואה העממית לניקוי רעלים, שיכוך כאבים ושיפור זרימת הדם, מה שהופך אותו למרכיב חיוני ומועיל בתכשירים של XtraSize.

 

  • אפימדיום, או חילבה – ידוע ביכולתו לשפר משמעותית את מצבם של חולי סכרת. זרעי החילבה היו בשימוש כבר לפני 3500 שנים במצרים העתיקה ובסין ונחשבו לחומרים המגבירים את החשק המיני, למחממי כליות ואברי רבייה ואף לתרופה להקלה על כאבי בטן. בימינו, ידוע כי בנוסף על יכולתו לחזק חולי סכרת, הצמח הוא בעל יכולת לשפר את הביצועים המיניים, לשפר את תפקוד הכליות ולחזק את ייצור הטסטוסטרון.

 

  • ג'ינסנג – מפחית מתחים ומרגיע ועם סגולותיו הטובות אפשר למנות גם חיזוק רמות האנרגיה, חיזוק מערכת החיסון והגנה מפני מחלות שונות. הצמח מעניק תמיכה וחיזוק למערכת העצבים, מונע דלקות כרוניות ומשפר את היכולות הקוגניטיביות אצל מבוגרים.

 

  • ליקריץ, או שוש קירח –  מקורו בדרום אירופה, חלקים מאסיה והודו, שם משתמשים בו למאכל. במקומות אחרים בעולם הוא משמש גם לתעשיית הטבק ולתעשיית התרופות, בין היתר לצורך טיפול במחלות ותופעות התקרחות ואפילו בריח גוף רע, עייפות, או תשישות, דיכאון וגם מסייע לגוף בהתמודדות עם מחלות זיהומיות ונגיפיות, פטריות, בעיות כבד ותפקוד הערמונית.  כל היתרונות הנפלאים האלה משמשים היטב את הצורך ליצירת תכשיר איכותי ומזין מבית XtraSize.

תרסיס השהיה לטיפול בשפיכה מהירה

שפיכה מהירה יכולה להיות אחד משני מצבים, המוגדרים על ידי אנשי המקצוע:

  • שפיכה תוך פחות מדקה מתחילת החדירה.
  • שפיכה לפני הזמן הרצוי לגבר, לאישה או לשני בני הזוג.

שפיכה מהירה נחשבת לאחת הבעיות הנפוצות ביותר בחיי המין והיא עשויה להוות הפרעה של ממש בהנאה מחיי מין תקינים ובריאים. היא עשוי לגרום לתסכול אצל שני בני הזוג, או אחד מהם ולבושה אצל הגבר הסובל ממנה. הסיבות לשפיכה מהירה הן שונות ורבות וכך גם הדרכים לטיפול במצב. רוב הדרכים לטיפול בשפיכה מהירה מציעות שיטת תרגול שונות, שלאחר פרק זמן ניכר  – משפרות את המצב ויכולות להתאים למצבים מסוימים של שפיכה מוקדמת ולהאריך את פרק הזמן לקיום יחסי מין, אך התכשיר להשהיה של חברת XtraSize מציע דרך אחרת – פתרון קל, מהיר, נוח ומעשי. התכשירים של חברת XtraSize אינם פוגעים באיכות הזקפה ואינם מרדימים את איבר המין ותוך 20 דקות מרגע מריחת החומר על איבר המין, האפקט כבר מורגש. חברת XtraSize מציעה גם כדורים לנטילה דרך הפה לטיפול בשפיכה מוקדמת.

לסיכום – חברת XtraSize עושה לכם חיים נוחים במיטה

חברת XtraSize מציעה מגוון פתרונות לבעיה כואבת – תפקוד מיני תקין של גברים בחדר המיטות. החל מתרסיס השהיה לטיפול בשפיכה מהירה, כדורים לנטילה דרך הפה לטיפול באין אונו ולהגדלת הפין וכלה בקרם למריחה ולהגדלת איבר המין. כל המוצרים של החברה מאושרים על ידי משרד הבריאות, נחשבים לבטוחים לשימוש, מיוצרים מחומרים טבעיים בלבד ואינם גורמים לתופעות לוואי.

להזמנת המוצר היכנסו לאתר: https://www.xtra-size.co.il.

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עו"ד דיני עבודה
כללי
איך לבחור עו"ד מקצועי לדיני עבודה?

בחירת עורך דין מקצועי לדיני עבודה כרוכה במספר שיקולים מרכזיים על מנת להבטיח ייצוג יעיל, בין אם מדובר בטיפול בסכסוכי עבודה, בסוגיות חוזים או בזכויות במקום העבודה. בהתחשב במורכבות ובמשמעות

כללי
פיצה ביתית כמו בפיצריה – טיפים וטריקים

יש משהו מספק בלנגוס בפרוסת פיצה עם קרום פריך, גבינה דביקה ותוספות מאוזנות לחלוטין. בעוד שרבים מאיתנו נהנים לבקר בפיצריות בשביל אותה חוויה אותנטית, זה בהחלט אפשרי לשחזר את הפיצה

המידע על המרכיב הפעיל של קמגרה: סילדנפיל ציטראט
למבוגרים
המידע על המרכיב הפעיל של קמגרה: סילדנפיל ציטראט

סילדנפיל ציטראט, המרכיב הפעיל בקמגרה, הוא תרכובת מהפכנית ששינתה את הטיפול בבעיות זיקפה (ED) והביאה תקווה למיליוני גברים ברחבי העולם. עם יעילותו ופרופיל הבטיחות יוצא הדופן שלו, סילדנפיל ציטראט הפך