יישור שיניים הינו הליך התורם לעובר אותו רבות.

זאת היות ואין כולנו נולדנו עם חיוך מושלם וכפי שרובנו יודעים לחיוך של אדם קיימת חשיבות מרבית כאשר אחר מתבוננן בו ומנסה לגבש דעה לגביו.

אי לכך, מומלץ ואף רצוי לאדם אשר רוצה להרשים את הסובבים אותו לקבל החלטה ולעבור טיפול של יישור שיניים.

כך גם, אילו אדם רוצה להימנע מלהסתובב עם מכשיר המחובר לפיו, כזה אשר ימשוך תשומת לב שלילית, יכול זה אף לעבור טיפול של יישור שיניים שקוף.

הרי שלא ניתן להבחין בטיפול זה תוך שעושים אותו.

 

בחירת רופא טוב תעשה את כל ההבדל

בואו נוודא שאנו נמנעים מכאבים מיותרים

טיפולי שיניים ככלל הם טיפולים אשר בכוחם להשפיע רבות על בריאותנו. למרות שהגדרת ההליך איננה רפואית אלא אורתודנטית, כך שההנחה הראשונית הינה כי אין לו דיי השפעה על גופנו, אין כך הדבר. כאשר כואבות לנו השיניים, כאב זה בכוחו להקרין לאזורים אחרים כך שהתוצאה הסופית הינה סבל ממשי. לפיכך, קיימת חשיבות מרבית בבחירת רופא שביצע התמחות באורתודנטיה ואף עבר בחינות של קבלת רישיון של מומחה. גם אם מדובר בהליך שהוא יותר אסטטי מהליכי שיניים אחרים, יש לזכור שגם בסוגי הליכים כאלו עשויים לחול טעויות שעשויות לעלות ביוקר.

 

טיפול שיהיה שווה את הכסף שהושקע בו

מיומנותו של האורתודנט אצלו אתם עוברים את הטיפול בכוחה אף גם להשפיע על יעילות הטיפול. הכוונה בכך הינה שרצוי שנבחר רופא שיודע את העבודה, כך שלא נתאכזב והשיניים שלנו אכן יישארו שרות לאורך תקופת זמן ארוכה.

 

תהליך הבדיקה והאבחנה עליו אין רצוי לוותר

טרם התחייבות לתהליך יישור השיניים, גם אם עוברים יישור שיניים שקוף שאין ניתן להבחין בו, עליכם להקפיד לעבור בדיקה ואבחנה. מטרת בדיקות אלו הינן בכדי שהאורתודנט שמטפל בכם יוכל לבחור לכם תוכנית טיפול המותאמת לכם באופן אינדיבידואלי. חשיבות הדבר הינה כי אפקטיביות ההליך תלויה בהמון גורמים המייחדים אותנו כגון הביולוגיה שלנו, אורך ההליך אליו אנו מעוניינים להתחייב מטעמים אסטטיים ומכנים וכדומה. כלומר, הקפדה על ההכנה המוקדמת דנן מאפשרת לנו להבטיח כי השיניים שלנו יישארו ישרות וכי תוצאת ההליך תהיינה יציבה.

 

סיום טיפולי שיניים נוספים

טרם התחלת ההליך של יישור שיניים יש על המעוניין בו לסיים את כל טיפולי השיניים הקודמים שהתחיל. מדובר בטיפולים כגון סתימות, הסרת אבנית, הלבנה וכדומה. מטרת סיום הטיפולים הללו לפני התחלת היישור הינה כי נתחיל את ההליך כאשר הפה ושיניים שלנו נמצאים במצב הבריאותי הטוב ביותר. הרי שהתחייבות להליך זה מבלי לסיים את הטיפולים הקודמים מעשויה להבין לאובדן יעילותו ואף להוצאה כספית מיותרת ואף גדולה מהמצופה.

 

שיניים קדמיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *