ממה מורכבת הקמגרה, והאם היא מהווה סכנה בריאותית?

ייתכן ורבים מכם שמעו על ג'ל הקמגרה, שכבש בסערה את שוק המוצרים לשיפור החשק המיני. ייתכן גם שחלקכם סקרנים, ותהיתם לעצמכם – מה בדיוק מכיל ג'ל הקמגרה, והאם הוא בטוח לשימוש? הקמגרה אכן מכילה את אותו חומר פעיל המצוי גם בויאגרה, והלוא הויאגרה? ניתנת עם מרשם רופא בלבד! אם כך, מה הם בעצם ההבדלים בין שני התכשירים, ומדוע הקמגרה נמכרת גם ללא מרשם?

 

כיצד פועלת הקמגרה בעצם?

הקמגרה מכונה פעמים רבות "ויאגרה בג'ל" או "ויאגרה בתמיסה", עקב האפקט הדומה המאפיין את שני התכשירים. החומר הפעיל המצוי בקמגרה כמו גם בויאגרה, נקרא "סילנדאפיל" – והוא משפיע על מנגנון הזרמת הדם לעורקי הפין באמצעות שפעול אנזימים מסוימים בגוף. הזרמת הדם לעורקי הפין מאפשרת זקפה חזקה, וכזו הנשארת לאורך זמן בעת המשגל. באתר של קמגרה פארם, תוכלו למצוא תחליפי ויאגרה נוספים, המגיעים לא רק במרקם של ג'ל, אלא גם בטבליות מסיסות במים, טבליות מציצה, או כדורים רגילים לבליעה. מגוון התצורות בהן ניתן להשיג ויאגרה בימינו, הפך את העניין להרבה יותר פשוט, וגברים רבים יכולים לטפל בבעיות החשק המיני והבטחון העצמי שלהם – בצורה דיסקרטית ואינטימית!

 

האם קיימת סכנה בריאותית בנטילת קמגרה?

לסקרנים ולחשדנים שביננו – חשוב לציין שהקמגרה מאושרת לשימוש בטוח עבור רובם המכריע של האנשים, וזאת לאחר מחקרים רבים שנערכו בנושא. יחד עם זאת – אנו יודעים שגם תרופות שנמכרות ללא מרשם רופא – עשויות להוות סכנה עבור אנשים מסוימים, וזאת עקב השונות הטבעית באוכלוסייה, והעובדה שכל אחד מאיתנו יכול להגיב שונה ולהיות נתון להשפעות של אלרגיות כאלו ואחרות. אם יש לכם ספק, אם אתם נוטלים תרופות מסוימות, ואם אתם סובלים מבעיות בריאותיות – מומלץ להתייעץ עם רופא ולקבל אור ירוק שיהפוך אתכם לרגועים יותר. אם אתם בריאים? אין סיבה שהקמגרה תעשה לכם שום נזק! סיבה נוספת שבגינה הקמגרה נמכרת ללא מרשם – היא העובדה שטווח ההשפעה שלה אורך רק מספר שעות, בעוד תרופות מרשם אחרות כמו ויאגרה או סיאליס – משפיעות לאורך ימים! עצם העובדה שהקמגרה מגיעה אלינו במרקם של ג'ל או טבליות מסיסות – הופכת את כל תהליך המטאבוליזם שלה למהיר הרבה יותר, החל מזמן ההשפעה הקצר, וכלה בפינוי המהיר של החומר הפעיל מהגוף.

קמגרה ידועה כג'ל הפלא, שכבש את עולם התכשירים לשיפור האון הגברי והחשק המיני. הקמגרה מכילה את אותו החומר הפעיל הנמצא גם בויאגרה, אך מנגישה אותו לגוף שלנו בצורה שונה, המאפשרת פעולה מהירה יותר ופינוי מהיר יותר. מסיבה זו – הקמגרה נמכרת ללא מרשם רופא, והיא נחשבת בטוחה הרבה יותר מתרופות מרשם דוגמת ויאגרה או סיאליס. במידה ואתם נוטלים תרופות, או סובלים מבעיות בריאותיות – תמיד תוכלו להתייעץ עם רופא על מנת להסיר ספק!

זוגיות

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אנשים משוחחים
בריאות
פסיכיאטריה – האם זאת רפואה?

האנושות מפנה משאבים רבים לפיתוח תרופות שיכולות להקל על מכאובים גופניים ואף לרפא מחלות. אך מה באשר לנפש האדם? אל תוך הנישה המורכבת הזאת, נכנס ענף הפסיכיאטריה ומנסה לתת מענה

מנגל
לבית ולגינה
מנגל גז – האם הוא יעזור לכם לאירוח מושלם

קבעתם לארח חברים או משפחה ל"על האש" אבל אין לכם פחמים? הנפנף תקוע בבאגאז' מיום העצמאות שעבר? ובחנות נוחות הסמוכה אזל מלאי המנגלים החד פעמיים? נשמע שזו הזדמנות טובה להשתדרג