3 סוגי טיפולי פנים – למה לעשות אותם

כולנו מכירים את החוויה הכיפית של טיפול פנים, ללכת לקוסמטיקאית ולהיכנס לבועת הירגעות, למרוח קרמים נעימים על הפנים, מסאז' לעור, לצד פעולות מעט פחות נעימות כמו הוצאת שחורים.

החוויה הזו מסכמת את שתי המטרות העיקריות של טיפולי פנים – להעשיר את העור ולטפח אותו לצד טיפול בבעיות ספציפיות (כתמים על העור, אקנה, שחורים).

אם כן – אילו סוגי טיפולי פנים ישנם, מה המטרות שלהם, ומה החוויה שהם מעניקים? על השאלות האלו אנסה לענות בתמציתיות במאמר הזה.

 

טיפולי אנטי אייג'ינג

טיפול פנים שהתמחותו באנטי אייג'ינג כוללים טכניקות שונות להצערת העור. זהו זן כולל של טיפולים שונים שכול תפקידם הוא הנעה של תאי ושכבות העור על מנת לייצר מראה חדש של העור תוך התמודדות עם התאים המתים והישנים.

מטרתם של הטיפולים הללו הוא לעשות כל מה שניתן על מנת להאט את הזדקנותו של העור. מרבית הנזקים שיוצרים מראה של עור מבוגר יותר קשורים באורח החיים שלנו – חשיפה לשמש, תזונה ושינה. כמובן שטיפול כזה דורש שינוי משמעותי באורח החיים, הטיפולים עצמם מתמקדים כמובן בתוצאות עצמן.

בימינו יש מכשירים חדשניים שמסייעים להתאים את הטיפול המדויק לסוג העור, לגיל ולחשיפה לשמש. הטיפולים השונים יכולים לסייע, בהתאם לשימוש בתכשירים יומיומיים שלרוב הקוסמטיקאית נותנת על מנת לשפר ולתחזק את התוצאות של הטיפול.

 

טיפול באקנה

האקנה תופס גם בני נוער וגם אנשים רבים בגילאים מתקדמים. ישנן שיטות רבות כיצד לטפל בו ביעילות המיטבית, השיטות השונות יוצרות מראה של עור חלק ומונעות היווצרות של צלקות שלעיתים עלולות להיווצר מטיפול לא נכון באקנה.

גם כאשר מדבור באקנה, ישנם מצבים שונים שדורשים טיפול שונה, שכן עור שומני לעומת עור יבש, גיל המטופל ועוד רלוונטיים מאוד להתאמת הטיפול המתאים ביותר למטופלים. גם כאן, על מנת למזער את נזקיו של האקנה דרוש שינוי יותר משמעותי באורח החיים, כזה שקוסמטיקאית שמתמחה בסוגי טיפולים מן הסוג הזה תדע להמליץ.

 

טיפול פיגמנטציה

פיגמנטציה היא מצב שבו נוצר גוון לא אחיד של העור בכך שעל העור צצים כתמים בגווני חום. ישנם סוגים שונים של פיגמנטציה וחשוב להבחין בין הסוגים השונים על מנת לקבל את הטיפול הטוב ביותר לסוג העור שיש לך.

כל סוגי הפיגמנטציה קשורים בין היתר לחשיפה לשמש ולכן מהותי לצמצם את החשיפה לשמש. הטיפול יכלול קרמים שונים, פילינג מכל מיני זנים שיסייעו בהכנסה של חומרים שונים שמזרזים את פעילות השיקום של העור.

 

סיכום

לכל טיפול פנים יש מטרות שונות ועל מנת שהטיפול יהיה הטוב ביותר שניתן כדאי למקסם את היעילות של הטיפול למטופל. חשוב במיוחד לשים לב לאיזה קוסמטיקאית הולכים ושהיא מתמחה בדיוק בבעיות שיש לך – קוסמטיקאית טובה היא המפתח, היא מכירה את הטיפולים והטכנולוגיות השונות שיתאימו לך בדיוק.

 

אישה עם מסכה

תוכן עניינים
מצאתם את מה שחיפשתם ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
אישה מרימה בובה
הריון ולידה
דרכים להתגבר על דיכאון לאחר לידה

את אחרי הלידה ואפשר לומר שהעולם התהפך. לידה של בייבי היא אירוע משמח, אך עלול להביא עימו תהפוכות רגשיות עצומות מתחת לפני השטח. משהו בזהות, העצמיות והחופשיות שלך, בין לילה

דוגמנית
בריאות
תחתוני היפסטר – למה זה בריא לך

תחתוני היפסטר הם תחתונים המותאמים לגזרת הגוף באופן מדויק, ומעניקים נוחות אופטימלית. המאמר יסביר למה תחתונים אלו בריאים לך.   מהם תחתוני היפסטר? תחתוני היפסטר לנשים המכונים גם בוי בריף